Urząd Miasta Parczew – UM w Parczewie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Parczew – UM w Parczewie

Urząd Miasta Parczew wnioski, formularze, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Parczewie, kontakt mailowy, adres, numery telefonu.

Urząd Miasta Parczew kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Parczewie można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Parczew telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Parczew kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Parczewie.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Parczewie

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Parczewie, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Parczew godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Parczewie a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Parczewa.

Kontakt Urząd Miasta Parczew

Adres: ul. Warszawska 24, 21-200 Parczew

Telefon: +48 83 355 12 24,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Parczew:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Parczewie

Mieszkańcy miasta Parczewa wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Parczewie. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Parczew odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Parczew opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Parczewa powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Parczewa podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Parczewa podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Parczew

Liczba wyświetleń: 322Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS