Urząd Miasta Pobiedziska – UM w Pobiedziskach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Pobiedziska – UM w Pobiedziskach

Kontakt z Urzędem Miasta Pobiedzisk przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Pobiedziskach, adres placówki. UM Pobiedziska wydziały, dowód osobisty.

Urząd Miasta Pobiedziska dane kontaktowe

Interesanci miasta Pobiedziska, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Pobiedziska dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Pobiedziskach obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Pobiedziska godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Pobiedziska godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Pobiedziska

Adres: ul. Kościuszki 4, 62-010 Pobiedziska

Telefon: +48 61 89 77 100,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pobiedziska:

  • poniedziałek 8:30-16:30
  • wtorek 8:00-15:00
  • środa 8:00-15:00
  • czwartek 8:00-15:00
  • piątek 8:00-15:00

Urząd Miasta w Pobiedziskach

Mieszkańcy miasta Pobiedzisk wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Pobiedziskach. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Pobiedziska odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Jak wyrobić dowód osobisty w Urzędzie Miasta Pobiedzisk?

W Urzędzie Miasta Pobiedzisk istnieje możliwość uzyskania dowodu osobistego. W tym celu należy złożyć osobiście w urzędzie odpowiedni wniosek. Do wniosku, powinna zostać również dołączona jedna fotografia w kolorze, która posiada odpowiednie wymiary. Całą procedurę wyrabiania dowodu osobistego można wykonać w formie elektronicznej, jeśli jest on przeznaczony dla dziecka poniżej dwunastego roku życia. Urząd Miasta Pobiedziska dowody osobiste wydaje w ciągu trzydziestu dni, które są liczone od daty złożenia wniosku w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Pobiedziska

Liczba wyświetleń: 203Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS