Urząd Miasta Poniatowa – UM w Poniatowej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Poniatowa kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Poniatowa Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Poniatowej.

Kontakt Urząd Miasta Poniatowa

Adres: Młodzieżowa 2, 24-320 Poniatowa

Telefon: 81 820 48 36,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Poniatowa

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Poniatowa Urząd Miasta

Urząd Miasta Poniatowej umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Poniatowa dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą zdobyć do Urzędu Miasta w Poniatowej dane kontaktowe, mogą je znaleźć na stronie internetowej instytucji. Kontakt interesanci mogą uzyskać korzystając z podanego telefonu lub przesyłając wiadomość mailową. W przypadku pilnych sprawach zalecany jest kontakt telefoniczny.

Urząd Miasta Poniatowa godziny otwarcia

Przed wizytą w placówce urzędu należy sprawdzić jej godziny otwarcia. Interesanci mogą to wykonać na stronie internetowej instytucji. Z różnych przyczyn godziny obsługi petentów mogą ulec zmianie, w takim przypadku wszystkie Urząd Miasta Poniatowa będzie informował na bieżąco o wszystkich aktualizacjach.

Wydziały Urzędu Miasta Poniatowej

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Poniatowej na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Poniatowej zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Poniatowej natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Poniatowa.

Urząd Miasta Poniatowa Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Poniatowej? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Poniatowej można zrealizować w Urzędzie Miasta Poniatowej w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Poniatowej działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Poniatowa

Liczba wyświetleń: 13Wyszukaj dodatkowe informacje: