Urząd Miasta Poniec – UM w Poniecu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Poniec – UM w Poniecu

Urząd Miasta Ponieca kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Poniecu Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Poniec dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Poniecu, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Poniec kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Poniec telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Poniecu

Urząd Miasta Poniec jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Ponieca nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Poniec godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Poniec

Adres: ul. Rynek 24, 64-125 Poniec

Telefon: (65) 5731 533, (65) 5731 433

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Poniec:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Poniec Urząd Miasta

Urząd Miejski w Poniec pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Poniecu mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta w Poniecu podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Ponieca zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Poniecu podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Ponieca umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Poniec

Liczba wyświetleń: 275Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS