Urząd Miasta Przedecz – UM w Przedczu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Przedecz – UM w Przedczu

Urząd Miasta Przedcza kontakt, numer telefonu, adres. Urząd Miasta w Przedczu opłata skarbowa, podatek od nieruchomości, wnioski.

Urząd Miasta Przedecz telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Przedecz telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Przedcza możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Przedecz godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Przedcza. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Przedecz godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Przedecz

Adres: Plac Wolności 1, 62-635 Przedecz

Telefon: +48 63 273 84 67, +48 63 273 84 12

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Przedecz:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Urząd Miasta w Przedczu

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Przedczu prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Przedecz odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Przedecz dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Przedecz chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Przedecz dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Przedecz opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Przedecz opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Przedecz

Liczba wyświetleń: 263Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS