Urząd Miasta Przeworsk – UM w Przeworsku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Przeworsk – UM w Przeworsku

Godziny otwarcia Urząd Miasta Przeworsk. Uzyskaj kontakt z obsługą interesanta UM Przeworska. Urząd Miasta Przeworsk wydziały – wydział komunikacji.

Urząd Miasta Przeworsk dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Przeworsku, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Przeworsk kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Przeworsk telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Przeworsku

Urząd Miasta Przeworsk jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Przeworska nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Przeworsk godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Przeworsk

Adres: ul. Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk

Telefon: (16) 648 78 44, (16) 648 76 00

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Przeworsk:

  • poniedziałek: 7:30-15:30
  • wtorek: 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek: 7:30-15:30
  • piątek: 7:30-15:30

Urząd Miasta w Przeworsku

W Przeworsku istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Przeworska, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Przeworska jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Przeworska wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Przeworska realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Urząd Miasta Przeworsk wydziały

Urząd Miasta Przeworsk jest placówką, w której funkcjonują wydziały, aby ułatwić i uporządkować organizację pracy. Każdy z wydziałów odpowiada za inny zakres spraw, dzięki czemu petenci szybciej i łatwiej mogą zrealizować swoje potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Przeworska to między innymi Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Nieruchomości i Wydział Ochrony Środowiska. Urząd Miasta Przeworsk podzielił swoje wydziały na podstawie realizowanych w nich spraw, co umożliwia petentom łatwe i szybkie uzyskanie informacji o tym, do którego wydziału powinni się skierować.

Urząd Miasta Przeworsk podatek od nieruchomości

Opłaty należności w związku z funkcjonowaniem podatku od nieruchomości Urząd Miasta Przeworsk przyjmuje na numer konta. Dane te dostępne są na stronie placówki. Warto pamiętać, że w sprawie jaką jest podatek od nieruchomości Urząd Miasta Przeworsk udziela informacji telefonicznie, mailowo oraz stacjonarnie w swojej siedzibie.

Mapa Urząd Miasta Przeworsk

Liczba wyświetleń: 434Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS