Urząd Miasta Puck – UM w Pucku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: pomorskie

Urząd Miasta Puck – UM w Pucku

Godziny otwarcia Urząd Miasta Puck. Uzyskaj kontakt z obsługą interesanta UM Pucka. Urząd Miasta Puck wydziały – wydział komunikacji.

Urząd Miasta Puck kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta w Pucku warto skorzystać z danych kontaktowych udostępnionych przez placówkę. Aktualnie Urząd Miasta Puck kontakt z mieszkańcami prowadzi zdalnie przez telefon i pocztę elektroniczną. Trzeba pamiętać, że możliwość kontaktu z Urzędem Miasta w Pucku jest dostępna jedynie w godzinach otwarcia placówki.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Pucku

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Pucka są zawsze dostępne na stronie placówki administracyjnej. Urząd Miasta Puck godziny otwarcia zaleca zweryfikować przed wizytą w oddziale. Obsługa klientów w podanych godzinach prowadzona jest we wszystkie dni robocze. Urząd Miasta Pucka pozostaje nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Puck

Adres: ul. 1 Maja 13, 84-100 Puck

Telefon: +48 58 673 05 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Puck:

 • Poniedziałek 7:30-15:30
 • Wtorek 7:30-15:30
 • Środa 7:30-15:30
 • Czwartek 7:30-17:00
 • Piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Pucku

W Pucku istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Pucka, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Pucka jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Pucka wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Pucka realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Urząd Miasta Puck wydziały

W Urzędzie Miasta Pucka działy są ustanowione w celu uproszczenia rozkładu obowiązków. Każdy z wydziałów Urzędu Miasta w Pucku zajmuje się innym aspektem spraw. Ta organizacja pracy pozwala na szybsze załatwienie formalności przez petentów.

Wydziały Urzędu Miasta Pucka to przykładowo:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Dostępne w placówce jaką jest Urząd Miasta Puck wydziały zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw.

Urząd Miasta Puck Wydział Komunikacji

W Urzędzie Miasta Pucka jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów jest Wydział Komunikacji. Ten departament zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, takimi jak uzyskanie numeru PKK i odebranie dokumentu prawa jazdy. Mieszkańcy mogą odwiedzać ten wydział w godzinach dostępności Urzędu Miasta Pucka i bezpośrednio się z nim skontaktować.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Pucka jest miejscem do którego kierują się mieszkańcy w celu rejestracji zakupionego pojazdu. W placówce można odebrać gotowe tablice rejestracyjne oraz dowód pojazdu. Trzeba pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Pucka możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Warto również sprawdzić, czy w placówce nie działa biletowy system kolejkowy.

Mapa Urząd Miasta Puck

Liczba wyświetleń: 391Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS