Urząd Pracy Puck

PUP Puck – Powiatowy Urząd Pracy Puck

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: pomorskie

PUP Puck – Powiatowy Urząd Pracy Puck

Urząd Pracy Puck zasiłek dla bezrobotnych, jak złożyć wniosek. Aktualny kontakt PUP Puck dla petentów, telefony, zasięg terytorialny Urzędu Pracy w Pucku.

PUP Puck oferty pracy

Osoby bezrobotne, które poszukują pracy, mogą zgłosić się do Urzędu Pracy w Pucku. Instytucja udziela wsparcia w procesie poszukiwania zatrudnienia. Aktualnie Urząd Pracy Puck oferty pracy publikuje online, jednak umożliwia do nich dostęp również stacjonarnie w oddziale. Publikowane przez Urząd Pracy Puck oferty pracy można znaleźć w tabeli. Warto wiedzieć, że istnieje możliwość filtrowania propozycji względem wynagrodzenia, rodzaju umowy czy wymiaru pracy. Powiatowy Urząd Pracy Puck oferty dla niepełnosprawnych oznacza specjalnym niebieskim symbolem. Pozwala to na łatwe rozróżnienie ofert pracy skierowanych jedynie dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności. Zamieszczone na stronie oferty pracy PUP Puck regularnie aktualizuje, jeżeli czas trwania rekrutacji zostaje przedłużony również czas przez który ogłoszenie będzie widniało na stronie zostanie wydłużony. W przypadku ogłoszeń które straciły ważność, zostają one usunięte przez zespół obsługujący portal.

Urząd Pracy Puck kursy

Urząd Pracy w Pucku organizuje i w pełni finansuje różnego rodzaju kursy i szkolenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu osoby bezrobotne mogą w łatwy sposób poprawić swoją pozycję na rynku pracy. Warto kierować swoje pytania do Centrum Aktywizacji Zawodowej Powiatowego Urzędu Pracy w Pucku. Szkolenia lub kursy w Urzędzie Pracy w Mielcu organizowane są w różnych terminach godzinowych, w zależności od długości szkolenia osobie zainteresowanej wypłacane jest stypendium. Celem tych kursów jest poszerzenie wiedzy i umiejętności wymaganych przez pracodawców. Działania prowadzona przez PUP Puck mają pośredni wpływ na zmniejszenie stopy bezrobocia na terenie powiatu.

Urząd Pracy Puck zasiłek dla bezrobotnych

Zasiłek dla bezrobotnych jest przeznaczony dla osób, które zarejestrowały się w Powiatowym Urzędzie Pracy. Nie jest to jedyny warunek otrzymania wsparcia finansowego w Urzędu Pracy w Pucku. Należy również wiedzieć, że rejestracja i otrzymywanie zasiłku dla bezrobotnych wiążą się ze spotkaniami w PUP Puck, podczas których omawiane są dalsze szczegóły dotyczące osoby ubiegającej się o zasiłek związane z podjęciem pracy, stażu lub innej formy zatrudnienia. Urząd Pracy Puck zasiłek dla bezrobotnych wypłaca zgodnie z przepisami prawa w terminie wyznaczonym przez instytucje. W celu uzyskania informacji o sposobie otrzymywania zasiłku dla bezrobotnych w Urzędzie Pracy w Pucku warto skontaktować się z instytucją.

PUP Puck kontakt

W Pucku mieści się Powiatowy Urząd Pracy. Jeżeli chodzi o to, jakie miejscowości obejmuje swoim zasięgiem PUP w Pucku, należy pamiętać, że Urząd Pracy działa na terenie powiatu. W przypadku PUP Puck prowadzi on obsługę osób zamieszkujących miasta

 • Puck,
 • Władysławowo,
 • Jastarnia,
 • Hel

a także mieszkańców gmin

 • Puck,
 • Kosakowo,
 • Krokowa,
 • Władysławowo.

Należy wiedzieć, że PUP Puck kontakt z petentami którzy zainteresowani są usługami jakie świadczy instytucja prowadzi głównie telefonicznie. Jest to jedna z najszybszych metod na uzyskanie kontaktu z Urzędem Pracy w Pucku. Należy jednak wiedzieć, że równie pomocna w przypadku bardziej skomplikowanych pytań może być poczta elektroniczna. Warto jednak pamiętać, że Urząd Pracy Puck kontakt mailowy prowadzi jedynie z interesantami którzy zastosują się do obecnych wymagań związanych z korespondencją mailową z administracją publiczną. Zapytanie mailowe musi zawierać dane kontaktowe nadawcy (imię, nazwisko, adres) oraz cała treść wiadomości musi być opatrzona tytułem. 

Centrala: (58) 774 31 71/61, (58) 673 24 73, (58) 673 02 04, (58) 673 10 24;
E-mail: gdpu@ praca.gov.pl

Puck Urząd Pracy telefony

Poza podanym powyżej numerem centrali w Urzędzie Pracy w Pucku działają również inne telefony. Interesanci mogą skontaktować się bezpośrednio z pracownikiem który zajmuje się danymi formalnościami. Powiatowy Urząd Pracy w Pucku telefony obsługuje w godzinach otwarcia.

 • Rejestracji osób bezrobotnych: 58 765 67 43
 • Pośrednictwa pracy: 58 765 67 41
 • Doradztwa zawodowego: 58 765 67 21
 • Zatrudniania cudzoziemców: 58 765 67 42

Liczba wyświetleń: 1319Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS