Urząd Miasta Puszczykowo – UM w Puszczykowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Puszczykowo – UM w Puszczykowie

Jak dokonać opłaty skarbowej w Urzędzie Miasta Puszczykowa? Urząd Miasta Puszczykowo Wydział Komunikacji. Urząd Miasta Puszczykowo dane kontaktowe, telefony, adres.

Urząd Miasta Puszczykowo kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Puszczykowa, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Puszczykowo kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Puszczykowa, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Puszczykowa

Urząd Miasta Puszczykowa jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Puszczykowo jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Puszczykowa.

Kontakt Urząd Miasta Puszczykowo

Adres: ul. Podleśna 4, 62-040 Puszczykowo

Telefon: (61) 898 37 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Puszczykowo:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Puszczykowo Urząd Miasta

Urząd Miasta Puszczykowa wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Puszczykowo Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Urząd Miasta Puszczykowo wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Puszczykowo wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Puszczykowa podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Puszczykowo formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Puszczykowa podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Puszczykowa w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Puszczykowo

Liczba wyświetleń: 279Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS