Urząd Miasta Pyzdry – UM w Pyzdrach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Pyzdry – UM w Pyzdrach

Kto jest zobowiązany płacić podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Pyzdr? Urząd Miasta Pyzdr kontakt telefoniczny, adres e-mail, telefon.

Urząd Miasta Pyzdry dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do instytucji Urząd Miasta Pyzdry dane kontaktowe mogą je bez problemu odnaleźć na głównej stronie internetowej. Oferowany przez Urząd Miasta w Pyzdrach kontakt zdalny zapewnia szybkie uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji bez konieczności wychodzenia z domu. W przypadku pilnej sprawy zalecane jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, ponieważ w przypadku poczty elektronicznej czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może okazać się znacznie dłuższy.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Pyzdrach

Interesanci, którzy chcą załatwić wszelkie sprawy powinni znać godziny otwarcia Urzędu Miasta w Pyzdrach. Instytucja przyjmuje petentów od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty i niedziele nie można skorzystać z usług oferowanych przez ten urząd.

Kontakt Urząd Miasta Pyzdry

Adres: Taczanowskiego 1, 62-310 Pyzdry

Telefon: +48 63 2768 333,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Pyzdry:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-15:15

Urząd Miasta w Pyzdrach

Istniejący w mieście Pyzdry Urząd Miasta Pyzdry odpowiedzialny jest przede wszystkim za zarządzanie, a także administrowaniem miastem. Do jego głównych obowiązków należy troska o mieszkańców oraz realizowanie różnych spraw, które związane są z kulturą, gospodarką, a także planowaniem i zarządzaniem infrastrukturą.

Urząd Miasta Pyzdry Wydział Komunikacji

Mieszczący się w jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Pyzdry Wydział Komunikacji realizuje wiele różnych spraw. Petenci mogą odebrać tam prawo jazdy oraz zezwolenia, które dotyczą przewozów ludzi i towarów. Ten wydział załatwia również sprawy związane z rejestracją pojazdu.

Urząd Miasta Pyzdry dowody osobiste

W celu wyrobienia dowodu osobistego należy złożyć osobiście wymagany wniosek. Koniecznością jest również zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii. Powinna ona posiadać wymiary 35 mm x 45 mm. Całej procedury nie można zrealizować drogą elektroniczną. Wyjątek jest wtedy, kiedy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Pyzdry dowody osobiste wydaje w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Pyzdry

Liczba wyświetleń: 282Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS