Urząd Miasta Rejowiec Fabryczny – UM w Rejowcu Fabrycznym

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Rejowiec Fabryczny – UM w Rejowcu Fabrycznym

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Rejowiec Fabryczny. Miejski Urząd w Rejowcu Fabrycznym adres placówki. Urząd Miasta Rejowiec Fabryczny telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Rejowiec Fabryczny dane kontaktowe

Interesanci miasta Rejowiec Fabryczny, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Rejowiec Fabryczny dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Rejowiec Fabryczny godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Rejowiec Fabryczny godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Rejowiec Fabryczny

Adres: ul. Lubelska 16, 22-170 Rejowiec Fabryczny

Telefon: (48 82) 566 32 77,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Rejowiec Fabryczny:

 • poniedziałek 7:30-15:30
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym

Główną instytucją obsługującą sprawy mieszkańców Rejowca Fabrycznego jest Urząd Miasta Rejowca Fabrycznego. W placówce można zrealizować wiele formalności takich jak:

 • Zameldowanie/Wymeldowanie
 • Rejestracja pojazdu
 • Wydawanie prawa jazdy
 • Składanie wniosków o pozwolenia i zgody (np. na prowadzenie działalności gospodarczej, budowę obiektu, wycinkę drzew)
 • Wydawanie zezwoleń na organizację wydarzeń publicznych

Urząd Miejski w Rejowcu Fabrycznym umożliwia złożenie niektórych wniosków online poprzez platformę ePUAP.

Urząd Miasta Rejowiec Fabryczny podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Rejowiec Fabryczny podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Rejowiec Fabryczny Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Rejowcu Fabrycznym dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Rejowiec Fabryczny

Liczba wyświetleń: 255Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS