Urząd Miasta Rejowiec – UM w Rejowcu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Rejowiec – UM w Rejowcu

Rejowiec Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Rejowcu dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Rejowiec telefon

Jeśli chodzi o kontakt z Urzędem Miasta Rejowca, najlepszym rozwiązaniem jest telefoniczne zgłoszenie. Numery telefonów Urzędu Miejskiego w Rejowcu są aktywne w czasie otwarcia placówki. Należy jednak pamiętać, że numer telefonu udostępniony jest do centrali i można skontaktować się również z konkretnymi wydziałami wewnętrznymi.

Kontakt z Urzędem Miasta Rejowca nie ogranicza się jedynie do rozmowy telefonicznej. Można również skorzystać z opcji kontaktu mailowego.

Urząd Miasta Rejowiec godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miejskiego w Rejowcu do wglądu online są dostępne całodobowo dla osób, które chcą odwiedzić placówkę osobiście. Należy pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Miasta Rejowiec te mogą ulec zmianie, dlatego przed wizytą warto sprawdzić aktualne informacje kontaktując się telefonicznie.

Kontakt Urząd Miasta Rejowiec

Adres: 22-360 Rejowiec, ul. Wiktoryna Zaleskiego 1

Telefon: +48 82 5688159, +48 82 5444262

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Rejowiec:

  • Poniedziałek 7:30 - 15:30
  • Wtorek 7:30 - 16:00
  • Środa 7:30 - 15:30
  • Czwartek 7:30 - 15:30
  • Piątek 7:30 - 15:00

Rejowiec Urząd Miasta

W mieście Rejowiec Urząd Miasta prowadzi wiele działań, które dotyczą między innymi utrzymania porządku publicznego, zarządzania infrastrukturą, a także wydawania petentem różnych zgód oraz dokumentów. Urząd Miasta w Rejowcu odpowiedzialny jest za zarządzenie budynkami oraz nieruchomościami. Pracownicy tej instytucji posiadają wysokie kwalifikacje oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Urząd Miasta Rejowiec opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Rejowca powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Rejowca podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Rejowca podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Rejowiec

Liczba wyświetleń: 157Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS