Urząd Miasta Rogoźno – UM w Rogoźnie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Rogoźno – UM w Rogoźnie

Kontakt z Urzędem Miasta Rogoźna przez telefon i mail. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Rogoźnie, adres placówki. UM Rogoźno wydziały, dowód osobisty.

Urząd Miasta Rogoźno kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Rogoźnie należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Rogoźno kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Rogoźnie

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Rogoźnie zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Rogoźno

Adres: ul. Nowa 2, 64-610 Rogoźno

Telefon: 56 468 84 94,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Rogoźno:

 • poniedziałek 7:00-15:00
 • wtorek 8:00-17:00
 • środa 7:00-15:00
 • czwartek 7:00-15:00
 • piątek 7:00-14:00

Rogoźno Urząd Miasta

Urząd Miasta Rogoźna jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Rogoźna. Urząd Miasta Rogoźno posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Rogoźna dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Rogoźna występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Rogoźno wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Rogoźno funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Rogoźna to między innymi:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Rogoźno wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Rogoźno Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Rogoźna wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Rogoźnie jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Rogoźna zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Rogoźno Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Rogoźno

Liczba wyświetleń: 372Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS