Urząd Miasta Ropczyce – UM w Ropczycach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Ropczyce – UM w Ropczycach

Urząd Miasta Ropczyce godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Ropczyce Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Ropczyce.

Urząd Miasta Ropczyce kontakt

Aby skontaktować się z Urzędem Miasta w Ropczycach, warto wykorzystać dostępne dane kontaktowe. Obecnie, Urząd Miasta Ropczyce komunikuje się z mieszkańcami przez telefon i e-mail. Należy pamiętać, że kontakt z Urzędem Miasta Ropczyc jest możliwy tylko w czasie, gdy placówka jest otwarta.

Telefon Urzędu Miasta Ropczyc umożliwia uzyskanie natychmiastowego wsparcia. Jeżeli chodzi o pocztę elektroniczną, na odpowiedź można oczekiwać do kilku dni. Trzeba jednak pamiętać, że kontakt mailowy z Urzędem Miasta Ropczyc umożliwia uzyskanie wyczerpującej odpowiedzi na pytania bardziej skomplikowane.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Ropczycach

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Ropczyc można znaleźć na stronie internetowej placówki administracyjnej. Zaleca się sprawdzenie godzin otwarcia przed wizytą w oddziale Urzędu Miasta Ropczyc. Obsługa klientów jest prowadzona we wszystkie dni robocze w wyznaczonych godzinach. Urząd Miasta Ropczyc jest nieczynny w dni ustawowo wolne od pracy.

Kontakt Urząd Miasta Ropczyce

Adres: Krisego 1, 39-100 Ropczyce

Telefon: 172210510,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ropczyce:

  • poniedziałek 7:30-16:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Ropczycach

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Ropczycach realizuje funkcje pomocnicze dla prezydenta, a także jego zastępców. Działania, jakie prowadzi dotyczą w szczególności spraw obywatelskich, organizacji oraz administracji, oraz zamówień publicznych i inwestycji miejskich.

Jak wyrobić dowód osobisty w Urzędzie Miasta Ropczyc?

W Urzędzie Miasta Ropczyc istnieje możliwość uzyskania dowodu osobistego. W tym celu należy złożyć osobiście w urzędzie odpowiedni wniosek. Do wniosku, powinna zostać również dołączona jedna fotografia w kolorze, która posiada odpowiednie wymiary. Całą procedurę wyrabiania dowodu osobistego można wykonać w formie elektronicznej, jeśli jest on przeznaczony dla dziecka poniżej dwunastego roku życia. Urząd Miasta Ropczyce dowody osobiste wydaje w ciągu trzydziestu dni, które są liczone od daty złożenia wniosku w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Ropczyce

Liczba wyświetleń: 295Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS