Urząd Miasta Sępólno Krajeńskie – UM w Sępólnie Krajeńskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Sępólno Krajeńskie – UM w Sępólnie Krajeńskim

Telefon do Urzędu Miasta Sępólna Krajeńskiego. Urząd Miasta w Sępólnie Krajeńskim adres, kontakt, e-mail. Za co trzeba uiścić opłatę skarbową w Urzędzie Miasta Sępólno Krajeńskie?

Urząd Miasta Sępólno Krajeńskie telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Sępólno Krajeńskie telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Sępólna Krajeńskiego możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Sępólno Krajeńskie godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Sępólna Krajeńskiego. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Sępólno Krajeńskie godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Sępólno Krajeńskie

Adres: ul. T. Kościuszki 11, 89-400 Sępólno Krajeńskie

Telefon: (52) 389 42 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Sępólno Krajeńskie:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Urząd Miasta w Sępólnie Krajeńskim

Osoby, które pracują w Urzędzie Miasta Sępólno Krajeńskie mają odpowiednie wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz wysokie kwalifikacje. Każda wizyta osobista w tej instytucji przebiega bardzo profesjonalnie. Urząd Miasta w Sępólnie Krajeńskim realizuje wiele spraw oraz świadczy pomoc mieszkańcom miasta. W tym urzędzie można uzyskać potrzebne dokumenty oraz pozwolenia.

Urząd Miasta Sępólno Krajeńskie dowody osobiste

Zainteresowane osoby, które w jednostce, jaką jest Urząd Miasta Sępólno Krajeńskie chcą wyrobić dowód osobisty, powinny w tym celu złożyć odpowiedni wniosek. Do wniosku należy obowiązkowo dołączyć jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Drogą elektroniczną całą procedurę można zrealizować wyłącznie wtedy, gdy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Sępólno Krajeńskie dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych.

Urząd Miasta Sępólno Krajeńskie opłata skarbowa

Wiele formalności, które interesanci załatwiają w urzędzie wymaga uiszczenia opłaty skarbowej. W jednostce Urząd Miasta Sępólno Krajeńskie opłata skarbowa może zostać uregulowana przelewem na podany rachunek bankowy.

Mapa Urząd Miasta Sępólno Krajeńskie

Liczba wyświetleń: 403Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS