Urząd Miasta Skępe – UM w Skępem

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Skępe – UM w Skępem

Jak dokonać opłaty skarbowej w Urzędzie Miasta Skępego? Urząd Miasta Skępe Wydział Komunikacji. Urząd Miasta Skępe dane kontaktowe, telefony, adres.

Urząd Miasta Skępe kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Skępem należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Skępe kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Skępem

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Skępem zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Skępe

Adres: ul. Kościelna 2, 87-630 Skępe

Telefon: +48 54 287 85 21,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Skępe:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Skępe Urząd Miasta

Petenci, udając się do Urzędu Miasta w Skępem mogą załatwić szereg spraw, do których należy między innymi wyrobienie dowodu osobistego, odbiór prawa jazdy, a także uzyskania różnych zezwoleń. Pracownicy, którzy obsługują Skępe Urząd Miasta mają wysokie kwalifikacje, a także duże doświadczenie zawodowe, dzięki temu potrafią udzielić profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Skępe podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Skępe podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Skępem dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Skępe Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Skępem dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Skępe

Liczba wyświetleń: 121Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS