Urząd Miasta Słupca – UM w Słupcy

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Słupca – UM w Słupcy

Urząd Miasta Słupca godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Miasta Słupcy – telefon, numer, adres, e-mail. Wydziały UM Słupca.

Urząd Miasta Słupca dane kontaktowe

Jeśli występuje potrzeba uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta w Słupcy, warto zapoznać się z dostępnymi kanałami kontaktu. Aktualnie Urząd Miasta Słupca kontakt to zrobić telefonicznie lub mailowo w godzinach otwarcia instytucji. Dane kontaktowe dostępne są powyżej. Przy próbie kontaktowania się z UM Słupca telefonicznie, warto pamiętać aby mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie, gdyby konieczna była weryfikacja danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Słupcy

Urząd Miasta Słupca jest czynny w wybranych godzinach od poniedziałku do piątku. W weekendy Urząd Miasta Słupcy nie świadczy usług petentom, jednak mogą wystąpić sytuacje w których zostanie uruchomiony dodatkowy dyżur w sobotę. Urząd Miasta Słupca godziny otwarcia ustanowił tak aby umożliwić skorzystanie z usług jak największej ilości osób.

Kontakt Urząd Miasta Słupca

Adres: ul. Pułaskiego 21, 62-400 Słupca

Telefon: 63 277 27 27,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Słupca:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Słupca Urząd Miasta

Urząd Miasta Słupcy wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Słupca Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Urząd Miasta Słupca wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Słupca wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Słupcy podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Słupca formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Słupcy podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Słupcy w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Słupca

Liczba wyświetleń: 822Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS