Urząd Miasta Śmigiel – UM w Śmiglu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Śmigiel – UM w Śmiglu

Urząd Miasta Śmigiel godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Miasta Śmigla – telefon, numer, adres, e-mail. Wydziały UM Śmigiel.

Urząd Miasta Śmigiel telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Śmigiel telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Śmigla możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Śmigiel godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Śmigla. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Śmigiel godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Śmigiel

Adres: pl. Wojska Polskiego 6, 64-030 Śmigiel

Telefon: 65 518 00 03, 65 518 01 39

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Śmigiel:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Śmigiel Urząd Miasta

W mieście Śmigiel znajduje się instytucja, którą jest Urząd Miasto Śmigiel. Zajmuje się on przede wszystkim administrowaniem, a także zarządzaniem miastem. Główne zadania, jakie realizuje Śmigiel Urząd Miasta to między innymi planowanie oraz inwestowanie, zarządzanie infrastrukturą, a także wydawanie dokumentów.

Urząd Miasta Śmigiel opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Śmigla powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Śmigla podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Śmigla podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Śmigiel

Liczba wyświetleń: 335Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS