Urząd Miasta Sokołów Małopolski – UM w Sokołowie Małopolskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podkarpackie

Urząd Miasta Sokołów Małopolski – UM w Sokołowie Małopolskim

Sokołów Małopolski Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Sokołowa Małopolskiego. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Sokołowie Małopolskim, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Sokołów Małopolski kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Sokołowa Małopolskiego można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Sokołów Małopolski kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Sokołów Małopolski godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Sokołowie Małopolskim w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Sokołów Małopolski godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Sokołów Małopolski

Adres: ul. Rynek 1, 36-050 Sokołów Małopolski

Telefon: +48 (017) 77 29 019,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Sokołów Małopolski:

  • poniedziałek 7:30-17:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Sokołów Małopolski Urząd Miasta

Urząd Miasta Sokołowa Małopolskiego wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Sokołów Małopolski Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Urząd Miasta Sokołowa Małopolskiego podatek od nieruchomości

Właściciele nieruchomości oraz obiektów budowlanych, samoistni posiadacze nieruchomości, a także użytkownicy gruntów wieczystych są zobowiązani płacić w jednostce Urząd Miasta Sokołowa Małopolskiego podatek od nieruchomości. Zwolnione z niego są osoby, które posiadają budynki gospodarcze służące do działalności leśnej lub rybackiej, położone na gruntach gospodarstw rolnych, a także zajęte na prowadzenie działów specjalnych produkcji rolnej.

Urząd Miasta Sokołów Małopolski dowody osobiste

W celu wyrobienia w Urzędzie Miasta Sokołowa Małopolskiego dowodu osobistego należy złożyć osobiście odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii o wymiarach 35 mm x 45 mm. Czas oczekiwania na wydanie przez Urząd Miasta Sokołów Małopolski dowodu osobistego to trzydzieści dni roboczych.

Mapa Urząd Miasta Sokołów Małopolski

Liczba wyświetleń: 241Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS