Urząd Miasta Sokołów Podlaski – UM w Sokołowie Podlaskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: mazowieckie

Urząd Miasta Sokołów Podlaski – UM w Sokołowie Podlaskim

Urząd Miasta Sokołów Podlaski kontakt dla interesantów. Informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Sokołowie Podlaskim. Urząd Miasta Sokołów Podlaski telefon.

Urząd Miasta Sokołów Podlaski telefon

Kontakt telefoniczny z Urzędem Miasta Sokołowa Podlaskiego jest najszybszą opcją na uzyskanie wsparcia pracowników. Aktualne Urząd Miasta Sokołów Podlaski telefon obsługuje w godzinach otwarcia placówki. Warto dodać, że podany numer telefonu Urzędu Miasta Sokołowa Podlaskiego jest jedynie numerem centrali. Istnieje również możliwość kontaktu z wybranymi wydziałami wewnętrznymi.

Oczywiście telefon nie jest jedynym kanałem kontaktu jaki Urząd Miasta Sokołów Podlaski oferuje. Zapytania można kierować również mailowo.

Urząd Miasta Sokołów Podlaski godziny otwarcia

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Sokołowa Podlaskiego są stale dostępne online do wglądu dla petentów chcących odwiedzić placówkę osobiście. Warto dodać, że Urząd Miasta Sokołów Podlaski godziny otwarcia może zaktualizować, z tego względu przed planowaną wizytą, warto skontaktować się telefonicznie i potwierdzić informacje.

Kontakt Urząd Miasta Sokołów Podlaski

Adres: ul. Wolności 21, 08-300 Sokołów Podlaski

Telefon: (25) 781 75 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Sokołów Podlaski:

 • poniedziałek 8:00-16:00
 • wtorek 8:00-16:00
 • środa 8:00-16:00
 • czwartek 8:00-16:00
 • piątek 8:00-16:00

Urząd Miasta w Sokołowie Podlaskim

W Sokołowie Podlaskim istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Sokołowa Podlaskiego, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Sokołowa Podlaskiego jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Sokołowa Podlaskiego wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Sokołowa Podlaskiego realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Urząd Miasta Sokołów Podlaski wydziały

Aby rozkład obowiązków był możliwie jak najprostszy, w placówce jaką jest Urząd Miasta Sokołów Podlaski funkcjonują wydziały. Każdy z nich obsługuje inny zakres spraw. Dzięki takie organizacji pracy petenci mogą szybciej zrealizować potrzebne formalności.

Wydziały Urzędu Miasta Sokołowa Podlaskiego to między innymi:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Urząd Miasta Sokołów Podlaski wydziały podzielił według realizowanych w nich spraw co ułatwia petentom uzyskanie informacji do którego ze stanowisk powinni się skierować.

Urząd Miasta Sokołów Podlaski Wydział Komunikacji

Do częściej odwiedzanych przez mieszkańców Sokołowa Podlaskiego wydziałów należy Wydział Komunikacji Urzędu Miasta w Sokołowie Podlaskim jest organem obsługującym sprawy między innymi z zakresu prawa jazdy. To właśnie do Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Sokołowa Podlaskiego zgłaszają się przyszli kierowcy w celu uzyskania numeru PKK, a także w późniejszym terminie po odbiór dokumentu prawa jazdy.

W placówce jaką jest Urząd Miasta Sokołów Podlaski Wydział Komunikacji działa w godzinach tożsamych co cała instytucja. Trzeba pamiętać również, że istnieje możliwość kontaktu bezpośrednio z tym działem wewnętrznym.

Mapa Urząd Miasta Sokołów Podlaski

Liczba wyświetleń: 784Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS