Urząd Miasta Solec Kujawski – UM w Solcu Kujawskim

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Solec Kujawski – UM w Solcu Kujawskim

Urząd Miasta Solca Kujawskiego kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Solcu Kujawskim Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Solec Kujawski kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Solcu Kujawskim można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Solec Kujawski telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Solec Kujawski kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Solcu Kujawskim.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Solcu Kujawskim

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Solcu Kujawskim, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Solec Kujawski godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Solcu Kujawskim a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Solca Kujawskiego.

Kontakt Urząd Miasta Solec Kujawski

Adres: ul. 23 Stycznia 7, 86-050 Solec Kujawski

Telefon: +48 52 387 01 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Solec Kujawski:

  • poniedziałek 7:30-15:15
  • wtorek 7:30-16:30
  • środa 7:30-15:15
  • czwartek 7:30-15:15
  • piątek 7:30-15:15

Solec Kujawski Urząd Miasta

Urząd Miasta Solca Kujawskiego umożliwia mieszkańcom załatwienie wielu interesów. Istnieje możliwość załatwienia spraw związanych z rejestracją pojazdów, prawem jazdy, a także dowodami osobistymi. W tej instytucji zatrudnione są wyłącznie osoby o wysokich kwalifikacjach, a także z dużym doświadczeniem zawodowym, co sprawia, że udzielają oni profesjonalnej pomocy wszystkim interesantom.

Urząd Miasta Solec Kujawski opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Solec Kujawski opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Solec Kujawski podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Solca Kujawskiego są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Solec Kujawski

Liczba wyświetleń: 604Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS