Urząd Miasta Sompolno – UM w Sompolnie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Sompolno – UM w Sompolnie

Urząd Miasta Sompolno opłata skarbowa, wnioski, Wydział Komunikacji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Sompolnie, kontakt, adres e-mail.

Urząd Miasta Sompolno kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Sompolna można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Sompolno kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Sompolno godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Sompolnie w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Sompolno godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Sompolno

Adres: ul. 11 Listopada 15, 62-610 Sompolno

Telefon: 63 271 40 54, 63 271 43 77

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Sompolno:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Sompolnie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Sompolnie realizuje funkcje pomocnicze dla prezydenta, a także jego zastępców. Działania, jakie prowadzi dotyczą w szczególności spraw obywatelskich, organizacji oraz administracji, oraz zamówień publicznych i inwestycji miejskich.

Urząd Miasta Sompolno druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Sompolna petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Sompolno druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Sompolno Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Sompolno Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Sompolno ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Sompolno

Liczba wyświetleń: 250Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS