Urząd Miasta Staszów – UM w Staszowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: świętokrzyskie

Urząd Miasta Staszów – UM w Staszowie

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Staszów. Miejski Urząd w Staszowie adres placówki. Urząd Miasta Staszów telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Staszów kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Staszowa, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Staszów kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Staszowa, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Staszowa

Urząd Miasta Staszowa jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Staszów jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Staszowa.

Kontakt Urząd Miasta Staszów

Adres: ul. Opatowska 31, 28-200 Staszów

Telefon: 15 864 83 05,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Staszów:

  • poniedziałek 7:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Staszowie

Staszów Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Staszowie odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Staszowa.

Urząd Miasta Staszów opłata skarbowa

Opłata Skarbowa w Urzędzie Miasta Staszowa jest obowiązkowa w przypadku załatwienia indywidualnej sprawy urzędowej. Taką sprawą jest między innymi wydanie zaświadczenia, wydanie zezwolenia lub pozwolenia, a także wydanie innych dokumentów, do których należy na przykład udzielenie pełnomocnictwa.

Urząd Miasta Staszów podatek od nieruchomości

Opłata, którą ponoszą właściciele dóbr nieruchomych, do których należą między innymi działki budowlane, domy oraz mieszkania to wymagany przez Urząd Miasta Staszów podatek od nieruchomości.

W sytuacji, kiedy podatnik chce uzyskać zaświadczenie o tym, że ciągle opłaca podatek od nieruchomości powinien starać się o niego w Urzędzie Miasta w Staszowie. Jeśli właściciel złożył do Urzędu Miasta Staszowa informacje o posiadanych nieruchomościach, dostanie specjalne pismo z wysokością podatku, który jest zobowiązany uregulować we wskazanym terminie. 

Mapa Urząd Miasta Staszów

Liczba wyświetleń: 430Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS