Urząd Miasta Strzelno – UM w Strzelnie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Strzelno – UM w Strzelnie

Urząd Miasta Strzelno kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Strzelno Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Strzelnie.

Urząd Miasta Strzelno dane kontaktowe

Interesanci miasta Strzelno, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Strzelno dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Strzelnie obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Strzelno godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Strzelno godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Strzelno

Adres: Cieślewicza 2, 88-320 Strzelno

Telefon: 52 318 22 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Strzelno:

  • poniedziałek 7:15-15:15
  • wtorek 7:15-16:30
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek 7:15-15:15
  • piątek 7:15-14:00

Strzelno Urząd Miasta

Urząd Miasta Strzelna składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Strzelno Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Strzelno wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Strzelno wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Strzelna podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Strzelno formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Strzelna podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Strzelna w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Strzelno

Liczba wyświetleń: 268Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS