Urząd Miasta Sulmierzyce – UM w Sulmierzycach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Sulmierzyce – UM w Sulmierzycach

Aktualne godziny otwarcia Urzędu Miasta Sulmierzyce. Miejski Urząd w Sulmierzycach adres placówki. Urząd Miasta Sulmierzyce telefon, e-mail, kontakt.

Urząd Miasta Sulmierzyce kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Sulmierzyc można skorzystać z udostępnionych danych kontaktowych. Obecnie Urząd Miasta Sulmierzyce kontakt zdalny prowadzi z interesantami przez telefon, a także przy wykorzystaniu poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że kontakt z jednostką można uzyskać wyłącznie w czasie godzin otwarcia.

Urząd Miasta Sulmierzyce godziny otwarcia

Warto znać aktualne godzin otwarcia Urzędu Miasta w Sulmierzycach w przypadku chęci uzyskania kontaktu zdalnego lub odbycia wizyty osobistej. Urząd Miasta Sulmierzyce godziny otwarcia ma adekwatne do godzin obsługi zainteresowanych osób. Harmonogram dotyczący otwarcia urzędu został opublikowany na głównej stronie internetowej. Placówka otwarta jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w określonych godzinach.

Kontakt Urząd Miasta Sulmierzyce

Adres: ul. Rynek 11, 63-750 Sulmierzyce

Telefon: (62) 722 32 01, (62) 722 32 25

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Sulmierzyce:

  • poniedziałek 7:30-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:00

Sulmierzyce Urząd Miasta

Urząd Miejski w Sulmierzyce pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Sulmierzycach mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Sulmierzyc podatek od nieruchomości

Właściciele nieruchomości oraz obiektów budowlanych, samoistni posiadacze nieruchomości, a także użytkownicy gruntów wieczystych są zobowiązani płacić w jednostce Urząd Miasta Sulmierzyc podatek od nieruchomości. Zwolnione z niego są osoby, które posiadają budynki gospodarcze służące do działalności leśnej lub rybackiej, położone na gruntach gospodarstw rolnych, a także zajęte na prowadzenie działów specjalnych produkcji rolnej.

Urząd Miasta Sulmierzyce dowody osobiste

W celu wyrobienia w Urzędzie Miasta Sulmierzyc dowodu osobistego należy złożyć osobiście odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii o wymiarach 35 mm x 45 mm. Czas oczekiwania na wydanie przez Urząd Miasta Sulmierzyce dowodu osobistego to trzydzieści dni roboczych.

Mapa Urząd Miasta Sulmierzyce

Liczba wyświetleń: 175Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS