Urząd Miasta Suwałki – UM w Suwałkach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: podlaskie

Urząd Miasta Suwałki – UM w Suwałkach

Suwałki Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Suwałkach dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Suwałki telefon

Głównym kanałem kontaktu obsługiwanym przez Urząd Miasta Suwałk jest telefon. Telefoniczna obsługa klienta w Urzędzie Miejskim w Suwałkach jest prowadzona w godzinach otwarcia placówki. Trzeba pamiętać, iż podany telefon Urzędu Miasta Suwałki prowadzi do centrali placówki. Niektóre stanowiska posiadają indywidualne numery kontaktowe umożliwiające interesantom bezpośredni kontakt w danej sprawie.

Urząd Miasta Suwałki godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miasta w Suwałkach obejmuje wszystkie dni robocze. Od poniedziałku do piątku Urząd Miasta Suwałk funkcjonuje i prowadzi zarówno stacjonarną, jak i telefoniczną obsługę petentów. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Suwałkach zostały oparte na potrzebach odwiedzających placówkę klientów.

Dokładne godziny otwarcia Urzędu Miasta Suwałki można uzyskać kontaktując się z placówką, jednak wygodniejszą opcją weryfikacja informacji online.

Kontakt Urząd Miasta Suwałki

Adres: ul. Mickiewicza 1, 16-400 Suwałki

Telefon: (87) 562 80 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Suwałki:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Suwałkach

Mieszkańcy miasta Suwałk wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Suwałkach. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Suwałki odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Suwałki wnioski

Wnioski oraz formularze do pobrania Urząd Miasta Suwałki publikuje na stronie internetowej. Każda osoba, która ma dostęp do Internetu ma do nich wgląd. Istnieje też możliwość składania wniosków drogą elektroniczną. Jest to o wiele wygodniejszy sposób, ponieważ całą procedurę można zrealizować bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie Miasta Suwałk.

Urząd Miasta Suwałk podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Suwałk płaci się za grunty, które nie są gruntami rolnymi lub lasem, za mieszkanie lub lokal użytkowy, które są wyodrębnione prawnie, a także za budynek. Osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej nie są zobowiązane płacić podatku od nieruchomości za budynki gospodarcze lub ich części, grunty i budynki, które są wpisane do rejestru zabytków oraz za nieużytki, użytki ekologiczne, grunty zadrzewione oraz zakrzewione.

Mapa Urząd Miasta Suwałki

Liczba wyświetleń: 660Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS