Urząd Miasta Swarzędz – UM w Swarzędzu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Swarzędz – UM w Swarzędzu

Urząd Miasta Swarzędz kontakt dla interesantów. Informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Swarzędzu. Urząd Miasta Swarzędz telefon.

Urząd Miasta Swarzędz kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Swarzędzu można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Swarzędz telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Swarzędz kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Swarzędzu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Swarzędzu

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Swarzędzu, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Swarzędz godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Swarzędzu a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Swarzędza.

Kontakt Urząd Miasta Swarzędz

Adres: ul. Rynek 1, 62-020 Swarzędz

Telefon: 61 65 12 000,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Swarzędz:

  • poniedziałek: 8:30-15:30
  • wtorek: 8:00-15:00
  • środa 8:00-15:00
  • czwartek: 8:00-15:00
  • piątek: 8:00-15:00

Swarzędz Urząd Miasta

Urząd Miasta w Swarzędzu jest instytucją samorządową odpowiedzialną za prowadzenie spraw Swarzędza i jego mieszkańców. Urząd Miejski w Swarzędzu stanowi centrum administracji publicznej, świadczącej usługi dla obywateli i firm w mieście. Jest również odpowiedzialny za wdrażanie lokalnego prawa, przepisów i polityki.

To właśnie w Urzędzie Miasta Swarzędza mieszkańcy mogą uzyskać dowód osobisty czy dokument prawa jazdy. Pracownicy Urzędu Miasta w Swarzędzu mogą okazać się pomocni w przypadku potrzeby uzyskania pozwolenia na budowę czy rozbudowę budynku.

Urząd Miasta w Swarzędzu wydziały

W Urzędzie Miasta Swarzędza istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Swarzędz wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Swarzędza

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Swarzędzu można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Swarzędza. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Swarzędza nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Swarzędz

Liczba wyświetleń: 338Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS