Urząd Miasta Szczecin

Urząd Miasta Szczecin

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: zachodniopomorskie

Urząd Miasta Szczecin

Urząd Miasta Szczecin kontakt dla interesantów. Dostępne informacje na temat godzin otwarcia UM Szczecin. Wydział komunikacji Urząd Miasta Szczecin — prawo jazdy, rejestracja pojazdów.

Urząd Miasta Szczecin kontakt

Urząd Miasta w Szczecinie swoją główną siedzibę posiada na Placu Armii Krajowej 1. Chcąc załatwić formalności w Urzędzie Miasta Szczecin, należy osobiście stawić się w placówce lub w jednym filii urzędu. 

Adres: Plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin

Telefoniczna infolinia Urzędu Miasta Szczecin jest dostępna pod numerem 91 424 5000. Rozmowy przez telefon możliwe są w godzinach pracy instytucji. Urząd miasta Szczecin kontakt z interesantami realizuje również mailowo pod adresem [email protected]. Zarówno połączenia telefoniczne jak i wiadomości mailowe obsługiwane są przez konsultantów Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miasta w Szczecinie.

Telefon: 91 424 5000
E-mail: [email protected] 

UM Szczecin godziny otwarcia

Urząd Miasta w Szczecinie na Placu Armii Krajowej jest czynny od 7:30 do 15:30 w dni robocze, dodatkowo sala obsługi interesantów w poniedziałku jest dostępna od 7:30 do 18:00. Aby pozałatwiać sprawy urzędowe, należy umówić się telefonicznie na wizytę w godzinach pracy urzędu Miasta w Szczecinie

Urząd Miasta Szczecin filia prawobrzeże

Dla zapewnienia wygody mieszkańców dostępna jest także filia UM w Szczecinie Prawobrzeże. Oddział ma swoją siedzibę przy ulicy Rydla. Kontakt w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia terminu wizyty stacjonarnej jest możliwy telefonicznie pod numerem 91 46 27 172. Urzad Miasta Szczecin Rydla jest czynny w dni robocze od 7:30 do 15:30, natomiast w poniedziałki godzinach 7:30-18:00 pracuje Wydział Spraw Obywatelskich.

Adres: ul. Rydla 39-40, 70-783 Szczecin
Telefon: 91 46 27 172 lub 91 462 8473
E-mail: [email protected] 

wnioski

UM Szczecin Wydział Komunikacji

Wydział Komunikacji w Urzędzie Miasta Szczecin znajduje się w siedzibie głównej placówce. Mieszkańcy Szczecina w Wydziale komunikacji mogą załatwić szereg spraw takich jak rejestracja pojazdu, złożenie wniosku i odebranie dokumentu prawa jazdy, uzyskanie tablicy rejestracyjnej i wiele innych formalności związanych z transportem publicznym i komunikacją drogową. Chcąc uzyskać dokładne informacje, zaleca się kontakt telefoniczny z Wydziałem Komunikacji Urzędu Miasta Szczecin.

Adres: Plac Armii Krajowej 1, 70-456 Szczecin
Telefon: +48 914 245 000 

Urząd Miasta Szczecin prawo jazdy

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Szczecin obsługuje interesantów chcących uzyskać dokument prawa jazdy. Aby móc podejść do egzaminu na prawo jazdy należy posiadać numer PKK. Profil Kandydata na Kierowcę to unikalny numer identyfikacyjny, który można uzyskać, składając wniosek w Wydziale Komunikacji UM Szczecin (dotyczy mieszkańców Szczecina). W tym samym miejscu po zdanym egzaminie należy odebrać dokument potwierdzający umiejętności kierowania pojazdem — prawo jazdy. Dodatkowe informacje na ten temat dostępne pod numer 91 424 5275.

UM Szczecin rejestracja pojazdów

Sprawami rejestracji pojazdów zajmuje się Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Szczecin. Procedura oraz potrzebne dokumenty do poprawnej rejestracji pojazdów jest dostępna dla interesantów  pod numerem 91 424 5337 lub 91 435 1132.

Liczba wyświetleń: 5417Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS