Urząd Miasta Szamocin – UM w Szamocinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Szamocin – UM w Szamocinie

Urząd Miasta Szamocin wnioski, formularze, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Szamocinie, kontakt mailowy, adres, numery telefonu.

Urząd Miasta Szamocin kontakt

Jednostka administracyjna, jaką jest Urząd Miasta Szamocin kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Numery telefonu podane są do poszczególnych wydziałów, dzięki czemu sprawniej można poprowadzić daną sprawę.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu z urzędem mogą także przesłać wiadomość na podany adres e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać dane kontaktowe petenta oraz dokładnie opisaną sprawę. W innym przypadku zostanie ona zignorowana.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Szamocinie

Wszystkie sprawy w Urzędzie Miasta Szamocina interesanci mogą załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Szamocinie dostępne są dla każdego na stronie internetowej instytucji. Harmonogram godzin z różnych przyczyn może ulec zmianie, dlatego zachęca się przed wizytą osobistą zrealizowanie kontaktu telefonicznego.

Kontakt Urząd Miasta Szamocin

Adres: ul. Plac Wolności 19, 64-820 Szamocin

Telefon: +48 67 2848 003, +48 67 2848 065

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Szamocin:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Szamocin Urząd Miasta

W mieście Szamocin Urząd Miasta prowadzi wiele działań, które dotyczą między innymi utrzymania porządku publicznego, zarządzania infrastrukturą, a także wydawania petentem różnych zgód oraz dokumentów. Urząd Miasta w Szamocinie odpowiedzialny jest za zarządzenie budynkami oraz nieruchomościami. Pracownicy tej instytucji posiadają wysokie kwalifikacje oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Urząd Miasta Szamocin druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Szamocina petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Szamocin druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Szamocin Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Szamocin Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Szamocin ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Szamocin

Liczba wyświetleń: 206Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS