Urząd Miasta Szczebrzeszyn – UM w Szczebrzeszynie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Szczebrzeszyn – UM w Szczebrzeszynie

Urząd Miasta Szczebrzeszyna kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Szczebrzeszyn wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Szczebrzeszynie.

Urząd Miasta Szczebrzeszyn kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Szczebrzeszynie należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Szczebrzeszyn kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Szczebrzeszynie

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Szczebrzeszynie zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Szczebrzeszyn

Adres: Plac Tadeusza Kościuszki 1, 22-460 Szczebrzeszyn

Telefon: +48 84 682 10 95,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Szczebrzeszyn:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Szczebrzeszyn Urząd Miasta

Urząd Miasta Szczebrzeszyna wszystkie informacje, które dotyczą spraw lokalnych publikuje na głównej stronie internetowej. Dzięki temu mieszkańcy bardzo szybko mogą poznać aktualności, które dotyczą różnych działań czy programów.

Z racji tego, że Szczebrzeszyn Urząd Miasta podzielony został na wydziały, realizowanie wszystkich spraw przez interesantów idzie bardzo sprawnie oraz bezproblemowo. W tej instytucji zainteresowane osoby mogą uzyskać dokumenty, jakimi są prawo jazdy czy dowód osobisty. Istnieje także możliwość otrzymania zezwoleń na przykład na prowadzenie działalności gospodarczej.

Urząd Miasta Szczebrzeszyn podatek od nieruchomości

Ważnym aspektem jest to, że w instytucji Urząd Miasta Szczebrzeszyn podatek od nieruchomości zobowiązani są płacić użytkownicy gruntów wieczystych, właściciele nieruchomości, posiadacze mienia publicznego, a także posiadacza samoistni nieruchomości.

Zwolnieni z płacenia tego podatku są właściciele budynków gospodarczych, które służą do działalności leśnej lub rybackiej. Nie muszą go płacić również osoby, które są właścicielami budynków położonych na gruntach gospodarstw rolnych.

Urząd Miasta w Szczebrzeszynie dowody osobiste

Istniejący w Urzędzie Miasta Szczebrzeszyn Wydział Spraw Obywatelskich zajmuje się wydawaniem dowodów osobistych, czyli obowiązkowych dokumentów potwierdzających tożsamość. Urząd Miasta w Szczebrzeszynie dowody osobiste może wydać dopiero po wcześniejszym złożeniu przez interesanta odpowiedniego wniosku. Petenci obowiązkowo powinni zabrać również ze sobą jedną kolorową fotografię o wymaganych wymiarach. Czas oczekiwania na odbiór dokumentu to maksymalnie trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Szczebrzeszyn

Liczba wyświetleń: 294Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS