Urząd Miasta Szubin – UM w Szubinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Szubin – UM w Szubinie

Urząd Miasta w Szubinie godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Szubin telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Szubina.

Urząd Miasta Szubin dane kontaktowe

Interesanci miasta Szubin, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Szubin dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Szubinie obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Szubin godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Szubin godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Szubin

Adres: ul. Kcyńska 12, 89-200 Szubin

Telefon: 52 391 07 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Szubin:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Szubinie

Mieszkańcy miasta Szubina wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Szubinie. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Szubin odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Wydziały Urzędu Miasta Szubina

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Szubina na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Szubinie zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Szubina natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Szubin.

Urząd Miasta Szubin Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Szubinie? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Szubinie można zrealizować w Urzędzie Miasta Szubina w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Szubina działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Szubin

Liczba wyświetleń: 711Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS