Urząd Miasta Szubin – UM w Szubinie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta w Szubinie godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Szubin telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Szubina.

Kontakt Urząd Miasta Szubin

Adres: ul. Kcyńska 12, 89-200 Szubin

Telefon: 52 391 07 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Szubin

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Szubinie

Mieszkańcy miasta Szubina wszelkie sprawy mogą załatwić w jednostce administracyjnej, jaką jest Urząd Miasta w Szubinie. Zajmuje się on przede wszystkim sprawami publicznymi, a także administracyjnymi.

Urząd Miasta Szubin odpowiada za zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz za utrzymanie czystości. Instytucja prowadzi wszelkie sprawy społeczne oraz sprawuje opiekę nad mieszkańcami.

Urząd Miasta Szubin dane kontaktowe

Interesanci miasta Szubin, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Szubin dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Szubinie obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Szubin godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Szubin godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Wydziały Urzędu Miasta Szubina

Wewnętrzny podział Urzędu Miasta Szubina na wydziały ma na celu zorganizowanie pracy zatrudnionych w instytucji pracowników. Wydziały Urzędu Miasta w Szubinie zostały utworzone tematycznie. Oznacza to, że kwestie związane z prowadzeniem pojazdów, a także ich rejestracją realizowane są w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Szubina natomiast formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego czy zameldowaniem prowadzone są w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Szubin.

Urząd Miasta Szubin Dowody Osobiste

Wyrobienie dowodu osobistego jest obligatoryjne dla obywateli którzy ukończyli 18 r. ż. Gdzie wyrobić dowód osobisty w Szubinie? Formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego w Szubinie można zrealizować w Urzędzie Miasta Szubina w Wydziale Spraw Obywatelskich. procedura nie jest skomplikowana, po złożeniu wniosku dowód osobisty jest gotowy do odbioru do 30 dni. Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Szubina działa w podanych powyżej godzinach, warto wiedzieć, że może istnieć możliwość wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Szubin

Liczba wyświetleń: 58Wyszukaj dodatkowe informacje: