Urząd Miasta Tarnogród – UM w Tarnogrodzie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Tarnogród – UM w Tarnogrodzie

Urząd Miasta Tarnogrodu kontakt dla mieszkańców, telefony. Urząd Miasta Tarnogród wydziały wewnętrzne instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miejskiego w Tarnogrodzie.

Urząd Miasta Tarnogród kontakt

Jednostka administracyjna, jaką jest Urząd Miasta Tarnogród kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Numery telefonu podane są do poszczególnych wydziałów, dzięki czemu sprawniej można poprowadzić daną sprawę.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu z urzędem mogą także przesłać wiadomość na podany adres e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać dane kontaktowe petenta oraz dokładnie opisaną sprawę. W innym przypadku zostanie ona zignorowana.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Tarnogrodzie

Wszystkie sprawy w Urzędzie Miasta Tarnogrodu interesanci mogą załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Tarnogrodzie dostępne są dla każdego na stronie internetowej instytucji. Harmonogram godzin z różnych przyczyn może ulec zmianie, dlatego zachęca się przed wizytą osobistą zrealizowanie kontaktu telefonicznego.

Kontakt Urząd Miasta Tarnogród

Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 5 23-420 Tarnogród

Telefon: 84 6897161, 84 6897162

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Tarnogród:

 • Poniedziałek 7:30 – 15:30
 • Wtorek 7:30 – 15:30
 • Środa 7:30 – 17:00
 • Czwartek 7:30 – 15:30
 • Piątek 7:30 – 15:30

Tarnogród Urząd Miasta

Urząd Miasta Tarnogrodu jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Tarnogrodu jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Tarnogród posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Tarnogród wydziały

W Urzędzie Miasta Tarnogrodu działy są ustanowione w celu uproszczenia rozkładu obowiązków. Każdy z wydziałów Urzędu Miasta w Tarnogrodzie zajmuje się innym aspektem spraw. Ta organizacja pracy pozwala na szybsze załatwienie formalności przez petentów.

Wydziały Urzędu Miasta Tarnogrodu to przykładowo:

 • Wydział Komunikacji
 • Wydział Spraw Obywatelskich
 • Wydział Nieruchomości
 • Wydział Ochrony Środowiska

Dostępne w placówce jaką jest Urząd Miasta Tarnogród wydziały zostały podzielone odpowiednio według realizowanych w nich spraw.

Urząd Miasta Tarnogród Wydział Komunikacji

W Urzędzie Miasta Tarnogrodu jednym z najczęściej odwiedzanych wydziałów jest Wydział Komunikacji. Ten departament zajmuje się sprawami związanymi z prawem jazdy, takimi jak uzyskanie numeru PKK i odebranie dokumentu prawa jazdy. Mieszkańcy mogą odwiedzać ten wydział w godzinach dostępności Urzędu Miasta Tarnogrodu i bezpośrednio się z nim skontaktować.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Tarnogrodu jest miejscem do którego kierują się mieszkańcy w celu rejestracji zakupionego pojazdu. W placówce można odebrać gotowe tablice rejestracyjne oraz dowód pojazdu. Trzeba pamiętać, że szybka realizacja sprawy w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Tarnogrodu możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji wizyty. Warto również sprawdzić, czy w placówce nie działa biletowy system kolejkowy.

Mapa Urząd Miasta Tarnogród

Liczba wyświetleń: 175Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS