Urząd Miasta Trzemeszno – UM w Trzemesznie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Trzemeszno – UM w Trzemesznie

Urząd Miasta Trzemeszna godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres. Trzemeszno Urząd Miasta wydziały – Wydział Spraw Obywatelskich Trzemeszno.

Urząd Miasta Trzemeszno dane kontaktowe

Interesanci miasta Trzemeszno, którzy chcą skontaktować się z instytucją, powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Trzemeszno dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Podane zostały wszystkie numery telefonu, które przypisane są do odpowiednich wydziałów.

Urząd Miasta w Trzemesznie obsługuje również pocztę elektroniczną. Kontakt można łatwo uzyskać, wysyłając wiadomość e-mail na podany adres. Powinna ona jednak posiadać wymagane dane, ponieważ w innym przypadku interesant nie otrzyma informacji zwrotnej.

Urząd Miasta Trzemeszno godziny otwarcia

Warto zapoznać się z godzinami otwarcia urzędu przed zrealizowaniem wizyty osobistej. Urząd Miasta Trzemeszno godziny otwarcia ma ustalone według harmonogramu, który dostępny jest dla wszystkich petentów. W weekendy nie można odbyć wizyty w placówce ani uzyskać kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Trzemeszno

Adres: ul. Dąbrowskiego 2, 62-240 Trzemeszno

Telefon: +48 67 352 73 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Trzemeszno:

  • poniedziałek 8:00-17:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-14:00

Urząd Miasta w Trzemesznie

Trzemeszno Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Trzemesznie odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Trzemeszna.

Urząd Miasta Trzemeszno wnioski

Jednostka administracyjna Urząd Miasta Trzemeszno wnioski publikuje na głównej stronie internetowej. Osoby, które nie mają możliwości odbycia wizyty osobistej, mogą wszelkie wnioski złożyć w formie elektronicznej. Jest to bardzo duże udogodnienie, które pozwala zaoszczędzić sporą ilość czasu.

Urząd Miasta Trzemeszna podatek od nieruchomości

W ciągu czternastu dni od powstania obowiązku podatku od nieruchomości interesant powinien złożyć w Urzędzie Miasta Trzemeszno formularz IN-1. W instytucji Urząd Miasta Trzemeszna podatek od nieruchomości można złożyć za pośrednictwem Elektronicznej Platformy Usług Administracji Publicznej, jaką jest ePUAP. Od daty złożenia zawiadomienia Urząd Miasta Trzemeszna w ciągu trzydziestu dni roboczych wylicza, a także podaje interesantowi informacje dotyczące wartości podatku od nieruchomości.

Mapa Urząd Miasta Trzemeszno

Liczba wyświetleń: 370Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS