Urząd Miasta Tuchola – UM w Tucholi

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Tuchola – UM w Tucholi

Urząd Miasta Tuchola opłata skarbowa, wnioski, Wydział Komunikacji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Tucholi, kontakt, adres e-mail.

Urząd Miasta Tuchola kontakt

W celu uzyskania kontaktu z Urzędem Miasta Tuchola należy skorzystać z danych kontaktowych, które zostały opublikowane na jego głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Tuchola kontakt zdalny oferuje zainteresowanym osobom w formie telefonicznej, a także przesyłając wiadomość mailową za pośrednictwem poczty elektronicznej. Udostępniany przez Urząd Miasta Tuchola telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na nurtujące pytania.

Urząd Miasta Tuchola godziny otwarcia

Harmonogram dotyczący godzin otwarcia Urzędu Miasta Tucholi opublikowany jest na głównej stronie internetowej instytucji. W tych godzinach interesanci mają możliwość odbycia osobistej wizyty w placówce oraz uzyskania kontaktu zdalnego.

Kontakt Urząd Miasta Tuchola

Adres: plac Zamkowy 1, 89-500 Tuchola

Telefon: 52 564 25 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Tuchola:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-17:00
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:00

Urząd Miasta w Tucholi

Tuchola Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Tucholi odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Tucholi.

Jak wyrobić dowód osobisty w Urzędzie Miasta Tucholi?

W Urzędzie Miasta Tucholi istnieje możliwość uzyskania dowodu osobistego. W tym celu należy złożyć osobiście w urzędzie odpowiedni wniosek. Do wniosku, powinna zostać również dołączona jedna fotografia w kolorze, która posiada odpowiednie wymiary. Całą procedurę wyrabiania dowodu osobistego można wykonać w formie elektronicznej, jeśli jest on przeznaczony dla dziecka poniżej dwunastego roku życia. Urząd Miasta Tuchola dowody osobiste wydaje w ciągu trzydziestu dni, które są liczone od daty złożenia wniosku w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Tuchola

Liczba wyświetleń: 448Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS