Urząd Miasta Tuliszków – UM w Tuliszkowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Tuliszków kontakt – numery telefonu, adres, e-mail. Tuliszków Urząd Miasta wydziały, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Tuliszkowie.

Kontakt Urząd Miasta Tuliszków

Adres: Plac Powstańców Styczniowych 1863 r. 1, 62-740 Tuliszków

Telefon: 63 279 31 16, 63 279 17 61

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Tuliszków

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Tuliszków Urząd Miasta

Urząd Miejski w Tuliszków pomaga wszystkim organom miasta w ich prawidłowym funkcjonowaniu. Realizuje uchwały oraz zadanie, które odgórnie zostały określone przez przypisane ustawy. Do Urzędu Miasta w Tuliszkowie mogą udać się interesanci w celu załatwienia różnych spraw. Stanowiska pracy zajmują tam wyłącznie odpowiednio wykształcone osoby, które mają duże kompetencje oraz wysokie kwalifikacje.

Urząd Miasta Tuliszków kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Tuliszków kontakt zdalny zainteresowane osoby mogą uzyskać na dwa sposoby. Kontakt z tą instytucją można uzyskać korzystając z poczty elektronicznej, a także korzystając z podanego numeruj telefonu. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta w Tuliszkowie udostępnione zostały na głównej stronie internetowej instytucji. Godnym uwagi jest fakt, że połączenia mogą zostać zrealizowane wyłącznie w godzinach otwarcie urzędu.

Urząd Miasta Tuliszków godziny otwarcia

Interesanci powinni wiedzieć, że w jednostce organizacyjnej, którą jest Urząd Miasta Tuliszków godziny otwarcia są adekwatne do godzin obsługi petentów. Harmonogram, który dotyczy godzin otwarcia został opublikowany na głównej stronie internetowej. Warto zapamiętać, że w weekendy instytucja nie przyjmuje interesantów.

Urząd Miasta Tuliszków wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Tuliszków wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Tuliszków Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Tuliszkowa jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Tuliszków Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Tuliszków dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Tuliszków dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Tuliszków

Liczba wyświetleń: 15Wyszukaj dodatkowe informacje: