Urząd Miasta Turek – UM w Turku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Turek – UM w Turku

Urząd Miasta Turek godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Turek Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Turek.

Urząd Miasta Turek kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Turku można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Turek telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Turek kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Turku.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Turku

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Turku, godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Turek godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Turku a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Turku.

Kontakt Urząd Miasta Turek

Adres: Kaliska 59, 62-700 Turek

Telefon: +48 63 289 6100,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Turek:

  • poniedziałek: 7:15-15:15
  • wtorek: 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek: 7:15-15:15
  • piątek: 7:15-15:15

Urząd Miasta w Turku

W Turku istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Turku, prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Turku jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Turku wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Turku realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Wydziały Urzędu Miasta Turku

Urząd Miasta Turku został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Turek, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Turku.

Urząd Miasta Turek Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Turku? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Turku. Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Turek

Liczba wyświetleń: 612Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS