Urząd Miasta Turek – UM w Turku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Turek godziny otwarcia, godziny obsługi petentów. Turek Urząd Miasta Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich. Kontakt z UM Turek.

Kontakt Urząd Miasta Turek

Adres: Kaliska 59, 62-700 Turek

Telefon: +48 63 289 6100,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Turek

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek: 7:15-15:15
  • wtorek: 7:15-15:15
  • środa 7:15-15:15
  • czwartek: 7:15-15:15
  • piątek: 7:15-15:15

Urząd Miasta w Turku

W Turku istnieje instytucja o nazwie Urząd Miasta, która jest odpowiedzialna za administrowanie i zarządzanie miastem. Główne obowiązki tej instytucji to troska o mieszkańców Turku , prowadzenie spraw związanych z gospodarką, kulturą i społeczeństwem, planowanie i realizacja inwestycji oraz zarządzanie infrastrukturą.

Urząd Miasta Turku jest również odpowiedzialny za udzielanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie nieruchomościami i budynkami, a także utrzymywanie czystości i porządku w mieście. Pracownicy Urzędu Miasta Turku wykonują powierzone im zadania, współpracują z innymi instytucjami i organizacjami oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami. W Urzędzie Miasta Turku realizowane są formalności z szerokiego zakresu.

Urząd Miasta Turek kontakt – telefon, numer, adres

Z Urzędem Miasta w Turku można skontaktować się telefonicznie pod numerem kontaktowym. Urząd Miasta Turek telefon obsługuje w godzinach pracy. Warto wspomnieć, że instytucja mieści się w dogodnej dla petentów lokalizacji. Urząd Miasta Turek kontakt obsługuje telefonicznie, nie można jednak zapominać o mailowej obsłudze klienta. Pytania można również kierować na adres poczty elektronicznej Urzędu Miasta w Turku .

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Turku

W przypadku wizyty osobistej, jak i próby połączenia się telefonicznego z Urzędem Miasta w Turku , godziny otwarcia są bardzo istotne dla petentów. Aktualne w placówce jaką jest Urząd Miasta Turek godziny otwarcia zostały ustalone odgórnie w taki sposób aby jak największa ilość osób mogła skorzystać z usług. Wszelkie pytania związane z godzinami otwarcia Urzędu Miasta w Turku a także ewentualnymi zmianami harmonogramu pracy placówki można kierować telefonicznie na numer Urzędu Miasta Turku .

Wydziały Urzędu Miasta Turku

Urząd Miasta Turku został podzielony wewnętrznie na wydziały, aby umożliwić lepsze zarządzanie pracą zatrudnionych tam pracowników. Wydziały są ułożone tematycznie, co oznacza, że sprawy dotyczące prowadzenia i rejestracji pojazdów są rozwiązywane przez Wydział Komunikacji UM Turek, a formalności związane z uzyskaniem dowodu osobistego lub zameldowaniem są prowadzone przez Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Turku .

Urząd Miasta Turek Dowody Osobiste

Wystawienie dowodu osobistego jest obowiązkowe dla osób, które ukończyły 18 lat. Gdzie wyrobić dowód w Turku ? Można to zrobić w Wydziale Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Turku . Proces nie jest skomplikowany, po złożeniu wniosku, dowód jest gotowy do odbioru w ciągu 30 dni. Wydział jest otwarty w wyznaczonych godzinach i istnieje możliwość wcześniejszego zarezerwowania terminu wizyty.

Mapa Urząd Miasta Turek

Liczba wyświetleń: 80Wyszukaj dodatkowe informacje: