Urząd Miasta Ujście – UM w Ujściu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Ujście – UM w Ujściu

Urząd Miasta w Ujściu godziny otwarcia placówki. Kontakt Urząd Miasta Ujście telefon, adres, e-mail. Wydziały UM Ujścia.

Urząd Miasta Ujście kontakt

Wszystkie informacje, które dotyczą danych kontaktowych Urzędu Miasta w Ujściu dostępne są na głównej stronie internetowej. Urząd Miasta Ujście kontakt zdalny umożliwia zainteresowanym osobom na wiele sposobów. Dostępny jest kontakt telefoniczny, a także mailowy. Osoby, które mają pilną sprawę do załatwienia powinny skorzystać z podanego numeru telefonu, ponieważ jest to najszybszy sposób na uzyskanie wszelkich potrzebnych informacji.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Ujściu

Warto pamiętać, że wizyty stacjonarne, jak i próby uzyskania kontaktu zdalnego możliwe są wyłącznie w czasie pracy instytucji. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Ujściu zgodne są z wcześniej ustalonym harmonogramem. Wszelkie aktualizacje dotyczące zmian godzin urzędowania, będą natychmiast udostępniane.

Kontakt Urząd Miasta Ujście

Adres: Pl. Wiosny Ludów 2, 64-850 Ujście

Telefon: +48 (67) 284 00 03, +48 (67) 284 00 13

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Ujście:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Urząd Miasta w Ujściu

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Ujściu realizuje funkcje pomocnicze dla prezydenta, a także jego zastępców. Działania, jakie prowadzi dotyczą w szczególności spraw obywatelskich, organizacji oraz administracji, oraz zamówień publicznych i inwestycji miejskich.

Urząd Miasta Ujście wydziały

Istniejące w jednostce Urząd Miasta Ujście wydziały są po to aby ułatwić rozkład obowiązków. Każdy z nich odpowiedzialny jest za inny rodzaj spraw. Dzięki nim cały proces funkcjonowania urzędu jest o wiele sprawniejszy oraz przejrzysty.

Urząd Miasta Ujście Wydział Komunikacji

Prawdopodobnie najczęściej odwiedzanym wydziałem w Urzędzie Miasta Ujścia jest Wydział Komunikacji. Petenci mają możliwość załatwienia tam wielu formalności, do których należy między innymi odbiór prawa jazdy. Działający w instytucji Urząd Miasta Ujście Wydział Komunikacji umożliwia rejestrację zakupionego pojazdu. Istnieje możliwość odbioru w tym miejscu tablic rejestracyjnych.

Urząd Miasta Ujście dowody osobiste

Ważnym aspektem jest to, że dokument tożsamości, jakim jest dowód osobisty przyznaje się osobom, które spełniają określone warunki. W celu uzyskania dokumentu należy osobiście w placówce złożyć odpowiedni wniosek wraz z jedną fotografią w kolorze, która posiada wymagane wymiary. Warto wiedzieć, że Urząd Miasta Ujście dowody osobiste wydaje również tymczasowe.

Mapa Urząd Miasta Ujście

Liczba wyświetleń: 205Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS