Urząd Miasta Urzędów – UM w Urzędowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Urzędów – UM w Urzędowie

Harmonogram godzin otwarcia Urzędu Miasta w Urzędowie. Urząd Miasta Urzędowa telefon, adres, e-mail. Urząd Miasta Urzędów opłata skarbowa.

Urząd Miasta Urzędów dane kontaktowe

Wszystkie zainteresowane osoby, które chcą uzyskać do instytucji Urząd Miasta Urzędów dane kontaktowe mogą je bez problemu odnaleźć na głównej stronie internetowej. Oferowany przez Urząd Miasta w Urzędowie kontakt zdalny zapewnia szybkie uzyskanie wszystkich potrzebnych informacji bez konieczności wychodzenia z domu. W przypadku pilnej sprawy zalecane jest skorzystanie z kontaktu telefonicznego, ponieważ w przypadku poczty elektronicznej czas oczekiwania na odpowiedź zwrotną może okazać się znacznie dłuższy.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Urzędowie

Interesanci, którzy chcą załatwić wszelkie sprawy powinni znać godziny otwarcia Urzędu Miasta w Urzędowie. Instytucja przyjmuje petentów od poniedziałku do piątku w określonych godzinach. W soboty i niedziele nie można skorzystać z usług oferowanych przez ten urząd.

Kontakt Urząd Miasta Urzędów

Adres: ul. Rynek 26 23-250 URZĘDÓW

Telefon: 81 82 25 030,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Urzędów:

  • Poniedziałek 7:30 – 15:30
  • Wtorek 7:30 – 15:30
  • Środa 7:30 – 15:30
  • Czwartek 8:00 – 16:00
  • Piątek 7:30 – 15:30

Urzędów Urząd Miasta

Urząd Miasta Urzędowa jest ważną placówką dla mieszkańców, pełniącą wiele funkcji i umożliwiającą realizację wielu spraw administracyjnych. Jest on niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania miasta i jego mieszkańców. Urząd Miasta Urzędowa jest odpowiedzialny za wiele aspektów funkcjonowania miasta, w tym za zarządzanie nieruchomościami, zapewnianie bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz udzielanie informacji i pomocy mieszkańcom.

Urząd Miasta Urzędów posiada swoją stacjonarną siedzibę, w której obsługiwani są petenci. W placówce można uzyskać wsparcie w zakresie różnych spraw administracyjnych, a także uzyskać informacje dotyczące miasta i jego funkcjonowania.

Urząd Miasta Urzędowa dowód osobisty

Wszystkie formalności, które związane są z dowodem osobistym w Urzędzie Miasta Urzędowa prowadzi Wydział Spraw Obywatelskich. Aby wyrobić dokument tożsamości, należy złożyć odpowiedni wniosek. Urząd Miasta Urzędowa dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych, które liczone są od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Urzędów opłata skarbowa

W Urzędzie Miasta Urzędowa opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. Petent może dokonać opłaty osobiście oraz przelewem na rachunek konta bankowego.

Urząd Miasta Urzędowa wioski

Zainteresowane osoby mają możliwość składania w Urzędzie Miasta Urzędowa wniosków drogą elektroniczną. Wszelkie druki do można pobrać z głównej strony internetowej instytucji oraz osobiście złożyć w urzędzie.

Mapa Urząd Miasta Urzędów

Liczba wyświetleń: 167Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS