Urząd Miasta Więcbork – UM w Więcborku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: kujawsko-pomorskie

Urząd Miasta Więcbork – UM w Więcborku

Urząd Miasta Więcborka kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Więcborku Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Więcbork dane kontaktowe

Oferowany przez Urząd Miasta Więcbork telefon jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą natychmiast uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Interesanci mają też możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wybór tego kanału kontaktowego nie gwarantuje jednak natychmiastowej odpowiedzi. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta Więcborka można znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Więcborku

Przed odbyciem wizyty osobistej w placówce petenci powinni sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Miasta w Więcborku. W soboty oraz niedziele instytucja jest zamknięta. Aby uniknąć niechcianej kolejki, warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu wizyty.

Kontakt Urząd Miasta Więcbork

Adres: ul. Mickiewicza 22, 89-410 Więcbork

Telefon: (+48) 52 389 5207, (+48) 52 389 5202

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Więcbork:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 8:00-16:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Więcborku

Więcbork Urząd Miasta realizuje wiele spraw, które związane są z opieką nad mieszkańcami. Urząd Miasta w Więcborku odpowiada również za wydawanie zgód oraz pozwoleń na prowadzenie działalności gospodarczej. Jego zadaniem jest też zarządzanie nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie całego Więcborka.

Urząd Miasta Więcbork druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Więcborka petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Więcbork druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Więcbork Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Więcbork Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Więcbork ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Więcbork

Liczba wyświetleń: 444Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS