Urząd Miasta Wieleń – UM w Wieleniu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Wieleń – UM w Wieleniu

Wydział Komunikacji, Wydział Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Wielenia. Urząd Miasta Wieleń telefon, godziny otwarcia, adres, konto bankowe.

Urząd Miasta Wieleń telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Wieleń telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Wielenia możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Wieleń godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Wielenia. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Wieleń godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Wieleń

Adres: ul. Kościuszki 34, 64-730 Wieleń

Telefon: +48 67 256 11 70,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wieleń:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Wieleń Urząd Miasta

Urząd Miasta Wielenia składa się z wielu oddzielnych wydziałów. Każdy z nich odpowiada za inny rodzaj spraw. Dzięki istniejącym wydziałom zarządzanie jest sprawne oraz bardziej efektowne. Wieleń Urząd Miasta odpowiedzialny jest przede wszystkim za prowadzenie spraw kulturalnych, oraz gospodarczych i społecznych. Jego zadaniem jest zarządzanie infrastrukturą oraz ułatwianie życia mieszkańcom miasta.

Urząd Miasta Wieleń Wydział Komunikacji

Mieszczący się w jednostce organizacyjnej Urząd Miasta Wieleń Wydział Komunikacji realizuje wiele różnych spraw. Petenci mogą odebrać tam prawo jazdy oraz zezwolenia, które dotyczą przewozów ludzi i towarów. Ten wydział załatwia również sprawy związane z rejestracją pojazdu.

Urząd Miasta Wieleń dowody osobiste

W celu wyrobienia dowodu osobistego należy złożyć osobiście wymagany wniosek. Koniecznością jest również zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii. Powinna ona posiadać wymiary 35 mm x 45 mm. Całej procedury nie można zrealizować drogą elektroniczną. Wyjątek jest wtedy, kiedy dokument jest przeznaczony dla dziecka, które nie ukończyło jeszcze dwunastego roku życia. Urząd Miasta Wieleń dowody osobiste wydaje w Wydziale Spraw Obywatelskich.

Mapa Urząd Miasta Wieleń

Liczba wyświetleń: 302Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS