Urząd Miasta Wielichowo – UM w Wielichowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Wielichowo – UM w Wielichowie

Wielichowo Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Wielichowa. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Wielichowie, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Wielichowo telefon

Jeśli chodzi o kontakt z Urzędem Miasta Wielichowa, najlepszym rozwiązaniem jest telefoniczne zgłoszenie. Numery telefonów Urzędu Miejskiego w Wielichowie są aktywne w czasie otwarcia placówki. Należy jednak pamiętać, że numer telefonu udostępniony jest do centrali i można skontaktować się również z konkretnymi wydziałami wewnętrznymi.

Kontakt z Urzędem Miasta Wielichowa nie ogranicza się jedynie do rozmowy telefonicznej. Można również skorzystać z opcji kontaktu mailowego.

Urząd Miasta Wielichowo godziny otwarcia

Harmonogram pracy Urzędu Miejskiego w Wielichowie do wglądu online są dostępne całodobowo dla osób, które chcą odwiedzić placówkę osobiście. Należy pamiętać, że godziny otwarcia Urzędu Miasta Wielichowo te mogą ulec zmianie, dlatego przed wizytą warto sprawdzić aktualne informacje kontaktując się telefonicznie.

Kontakt Urząd Miasta Wielichowo

Adres: ul. Rynek 10, 64-050 Wielichowo

Telefon: +48 61 443 30 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wielichowo:

  • Poniedziałek 7:00 – 15:00
  • Wtorek 7:00 – 15:00
  • Środa 7:00 – 15:00
  • Czwartek 7:00 – 15:00
  • Piątek 7:00 – 15:00

Urząd Miasta w Wielichowie

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Wielichowie prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Wielichowo odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Wielichowo druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Wielichowa petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Wielichowo druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Wielichowo Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Wielichowo Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Wielichowo ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Wielichowo

Liczba wyświetleń: 160Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS