Urząd Miasta Witkowo – UM w Witkowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Witkowo – UM w Witkowie

Urząd Miasta Witkowo wnioski, formularze, dowody osobiste. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Witkowie, kontakt mailowy, adres, numery telefonu.

Urząd Miasta Witkowo kontakt

Chcąc skontaktować się z Urzędem Miasta Witkowa, warto poznać różne sposoby na to. Obecnie Urząd Miasta Witkowo kontakt umożliwia zarówno telefonicznie, jak i przez e-mail w godzinach, w których jest on czynny. Informacje kontaktowe są dostępne na jego stronie internetowej. Wybierając telefoniczny kanał kontaktu z UM Witkowa, warto pamiętać aby mieć pod ręką wszystkie potrzebne dokumenty, aby uwierzytelnić swoją tożsamość w razie potrzeby.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta Witkowa

Urząd Miasta Witkowa jest dostępny dla petentów w dni robocze, od poniedziałku do piątku, w godzinach ustanowionych przez instytucję. W weekendy Urząd Miasta Witkowo jest nieczynny, jednak w niektórych sytuacjach może być uruchomiony specjalny dyżur w sobotę. Celem ustanowienia takich godzin otwarcia jest umożliwienie jak największej liczbie osób skorzystania z usług Urzędu Miasta Witkowa.

Kontakt Urząd Miasta Witkowo

Adres: Gnieźnieńska 1, 62-230 Witkowo

Telefon: 61 477 81 94,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Witkowo:

  • poniedziałek 8:00-16:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Witkowo Urząd Miasta

Urząd Miasta Witkowa jest jednym z podstawowych organów administracji publicznej, którego głównym zadaniem jest realizacja polityki miejskiej i wykonywanie uchwał i decyzji rady miasta. Urząd Miasta Witkowo odpowiada za wiele ważnych funkcji, takich jak: zarządzanie infrastrukturą, utrzymanie porządku publicznego, zapewnienie bezpieczeństwa, zarządzanie nieruchomościami, ochrona środowiska i zasobów naturalnych, a także planowanie i realizacja projektów miejskich.

Urząd Miejski w Witkowie pełni również rolę pośrednika między mieszkańcami a władzami i jest odpowiedzialny za świadczenie usług publicznych i pomoc w rozwiązywaniu problemów mieszkańców. W urzędzie można również zrealizować wiele formalności, takich jak rejestracja pojazdu, uzyskanie pozwolenia na budowę, czy wystąpienie o wydanie dokumentów. Urząd Miasta Witkowa jest kluczowym elementem funkcjonowania miasta i jego współpraca z mieszkańcami pozwala na lepsze i bardziej efektywne zarządzanie miastem.

Urząd Miasta Witkowo opłata skarbowa

W instytucji Urząd Miasta Witkowo opłata skarbowa może zostać uiszczona osobiście, a także przelewem na rachunek konta bankowego. W tytule przelewu należy dokładnie zaznaczyć, za co wykonywana jest opłata, aby nie wynikły żadne nieporozumienia.

Urząd Miasta Witkowo podatek od nieruchomości

Podatek od nieruchomości w Urzędzie Miasta Witkowa są zobowiązani zapłacić samoistni posiadacze nieruchomości w postaci gruntów czy budynków, użytkownicy wieczyści, a także właściciele nieruchomości. Zdarzają się sytuacje gdzie obciążeni tym podatkiem są również posiadacze zależni nieruchomości lub ich części, które stanowią własność Skarbu Państwa.

Mapa Urząd Miasta Witkowo

Liczba wyświetleń: 210Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS