Urząd Miasta Włodawa – UM w Włodawie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Włodawa Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Włodawy. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Włodawie, godziny otwarcia.

Kontakt Urząd Miasta Włodawa

Adres: Al. Józefa Piłsudskiego 41, 22-200 Włodawa

Telefon: +48 82 5721 444, +48 82 5721 555

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Włodawa

Godziny otwarcia:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Włodawa Urząd Miasta

Urząd Miasta Włodawy jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Włodawy. Urząd Miasta Włodawa posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Włodawy dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Włodawy występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Włodawa kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Włodawa telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Włodawa godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Włodawy otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Włodawa godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Urząd Miasta w Włodawie wydziały

W Urzędzie Miasta Włodawy istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Włodawa wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Włodawy

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Włodawie można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Włodawy. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Włodawy nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Włodawa

Liczba wyświetleń: 28Wyszukaj dodatkowe informacje: