Urząd Miasta Włodawa – UM w Włodawie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Włodawa – UM w Włodawie

Włodawa Urząd Miasta kontakt, adres. Wydziały w Urzędzie Miasta Włodawy. Telefon kontaktowy Urzędu Miasta w Włodawie, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Włodawa kontakt

Udostępniany przez Urząd Miasta Włodawa telefon jest najszybszym kanałem kontaktowym, dzięki któremu natychmiast można uzyskać wszystkie potrzebne informacje. Interesanci w celu uzyskania kontaktu mogą również wysłać wiadomość mailową. Wszystkie dane kontaktowe opublikowane są na stronie internetowej instytucji.

Urząd Miasta Włodawa godziny otwarcia

Należy pamiętać, że Urząd Miasta Włodawy otwarty jest w dni robocze od poniedziałku do piątku. W weekendy zainteresowane osoby nie mogą korzystać z usług, jakie oferuje instytucja. Urząd Miasta Włodawa godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej. W ustalonych godzinach istnieje możliwość zrealizowania zdalnego kontaktu oraz odbycia wizyty osobistej.

Kontakt Urząd Miasta Włodawa

Adres: Al. Józefa Piłsudskiego 41, 22-200 Włodawa

Telefon: +48 82 5721 444, +48 82 5721 555

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Włodawa:

  • poniedziałek 7:30-15:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-15:30

Włodawa Urząd Miasta

Urząd Miasta Włodawy jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Włodawy. Urząd Miasta Włodawa posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Włodawy dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Włodawy występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta w Włodawie wydziały

W Urzędzie Miasta Włodawy istnieją wydziały wewnętrzne, aby umożliwić płynne i efektywne funkcjonowanie instytucji oraz ułatwienie obsługi klientów. Funkcjonujące w instytucji jaką jest Urząd Miasta Włodawa wydziały wewnętrzne umożliwiają podział zadań i obowiązków w urzędzie, co pozwala na lepsze wykorzystanie umiejętności pracowników i ulepszenie procesów decyzyjnych i administracyjnych.

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Włodawy

Sprawy dotyczące komunikacji i pojazdów w Włodawie można załatwić w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Włodawy. Wydział Komunikacji mieści się pod podanym powyżej adresem. Obecnie, Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Włodawy nie wymaga wcześniejszej rezerwacji i klienci są przyjmowani według kolejki. Istnieje jednak możliwość kontaktu telefonicznego w tej kwestii.

Mapa Urząd Miasta Włodawa

Liczba wyświetleń: 510Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS