Urząd Miasta Wyrzysk – UM w Wyrzysku

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Wyrzysk – UM w Wyrzysku

Urząd Miasta Wyrzysk godziny otwarcia placówki. Kontakt z Urzędem Miasta Wyrzyska – telefon, numer, adres, e-mail. Wydziały UM Wyrzysk.

Urząd Miasta Wyrzysk telefon

Udostępniany przez Urząd Miasta Wyrzysk telefon to najszybszy kanał kontaktowy, który umożliwia petentom natychmiast uzyskać potrzebne informacje oraz odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Kontakt telefoniczny to nie jedyny sposób na otrzymanie potrzebnych danych. Interesanci mają też możliwość skorzystania z podanego adresu e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać treść, która bardzo szczegółowo opisuje zaistniałą sytuację. Kontakt z Urzędem Miasta Wyrzyska możliwy jest wyłącznie w godzinach otwarcia.

Urząd Miasta Wyrzysk godziny otwarcia

Wszystkie zainteresowane osoby obsługiwane są przez pracowników instytucji w godzinach jej otwarcia. W soboty oraz niedziele petenci nie są obsługiwani przez Urząd Miasta Wyrzyska. Należy wiedzieć, że Urząd Miasta Wyrzysk godziny otwarcia udostępnia na stronie internetowej i każda osoba ma do nich wgląd.

Kontakt Urząd Miasta Wyrzysk

Adres: ul. Bydgoska 29, 89-300 Wyrzysk

Telefon: (67) 286 24 00,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wyrzysk:

 • poniedziałek 7:30-16:30
 • wtorek 7:30-15:30
 • środa 7:30-15:30
 • czwartek 7:30-15:30
 • piątek 7:30-15:00

Urząd Miasta w Wyrzysku

W Wyrzysku Urząd Miasta zajmuje się zarządzaniem i administrowaniem miastem. Do głównych zadań Urzędu Miasta Wyrzyska należą:

 • opieka nad mieszkańcami Wyrzyska
 • prowadzenie spraw gospodarczych, kulturalnych i społecznych w Wyrzysku
 • planowanie i realizacja inwestycji na terenie Wyrzyska
 • zarządzanie infrastrukturą

Urząd Miasta Wyrzysk odpowiada też za wydawanie pozwoleń i zgód na działalność gospodarczą, zarządzanie budynkami i nieruchomościami oraz utrzymanie czystości i porządku na terenie miasta. Pracownicy Urzędu Miasta Wyrzyska są odpowiedzialni za wykonywanie wszystkich powierzonych im zadań, współpracę z innymi instytucjami i organizacjami, a także za komunikację z mieszkańcami.

Urząd Miasta Wyrzysk opłata skarbowa

Opłata skarbowa w Urzędzie Miasta Wyrzyska powinna zostać uiszczona na różne konta bankowe w zależności od rodzaju załatwianej sprawy. Wykaz kont bankowych jest publicznie udostępniany dla zainteresowanych osób. Warto dokładnie sprawdzić aktualność danych ze względu na ich możliwe aktualizacje.

Urząd Miasta Wyrzyska podatek od nieruchomości

W sytuacji, gdy w jednostce administracyjnej, którą jest Urząd Miasta Wyrzyska podatek od nieruchomości nie zostanie opłacony w terminie to narastają na niego odsetki. Należy pamiętać, że im wyższy podatek od nieruchomości i im dłuższa zaległość, tym większe stają się odsetki.

Mapa Urząd Miasta Wyrzysk

Liczba wyświetleń: 254Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
 • UBEZPIECZENIA
 • Portal o ZUS