Urząd Miasta Wysoka – UM w Wysokiej

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Wysoka – UM w Wysokiej

Wysoka Urząd Miasta godziny otwarcia, numery telefonu, kontakt, adres, e-mail. Urząd Miasta w Wysokiej dowody osobiste, wydziały.

Urząd Miasta Wysoka kontakt

Aby skontaktować się Urzędem Miasta w Wysokiej należy skorzystać z danych kontaktowych, które są publikowane na stronie jednostki administracyjnej.

Urząd Miasta Wysoka kontakt zdalny umożliwia interesantom za pośrednictwem dwóch kanałów kontaktowych. Istnieje możliwość przesłania wiadomości mailowej, wykorzystując w tym celu pocztę elektroniczną. Jeśli sprawa jest pilna i natychmiast trzeba uzyskać wszystkie potrzebne informacje należy skorzystać z kontaktu telefonicznego.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Wysokiej

Wizyta osobista w placówce, a także kontakt zdalny mogą zostać zrealizowane przez interesanta wyłącznie w godzinach otwarcia. Należy wiedzieć, że godziny otwarcia Urzędu Miasta w Wysokiej zostały opublikowane na głównej stronie internetowej jednostki.

Kontakt Urząd Miasta Wysoka

Adres: Plac Powstańców Wielkopolskich 20/21, 89-320 Wysoka

Telefon: 672 871 004,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Wysoka:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Wysoka Urząd Miasta

Urząd Miasta Wysokiej jest jednym z kluczowych elementów administracji dla potrzebnym do prawidłowego funkcjonowania Wysokiej. Urząd Miasta Wysoka posiada kilka funkcji. Instytucja prowadzi działania z zakresu zarządzania infrastrukturą, utrzymania porządku publicznego czy wydawania mieszkańcom dokumentów.

W celu umożliwienia dostępności Urzędu Miasta Wysokiej dla wszystkich mieszkańców, w tym osób niepełnosprawnych, urząd jest dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Oznacza to, że nie ma barier i przeszkód architektonicznych przykładowo dla osób poruszających się z wykorzystaniem wózka inwalidzkiego. Jeżeli w Urzędzie Miasta Wysokiej występują utrudnienia, udostępniane są narzędzia które pozwolą w łatwy sposób je pokonać, takie jak winda czy rampa.

Urząd Miasta Wysokiej podatek od nieruchomości

Właściciele nieruchomości oraz obiektów budowlanych, samoistni posiadacze nieruchomości, a także użytkownicy gruntów wieczystych są zobowiązani płacić w jednostce Urząd Miasta Wysokiej podatek od nieruchomości. Zwolnione z niego są osoby, które posiadają budynki gospodarcze służące do działalności leśnej lub rybackiej, położone na gruntach gospodarstw rolnych, a także zajęte na prowadzenie działów specjalnych produkcji rolnej.

Urząd Miasta Wysoka dowody osobiste

W celu wyrobienia w Urzędzie Miasta Wysokiej dowodu osobistego należy złożyć osobiście odpowiedni wniosek. Bardzo ważne jest zabranie ze sobą jednej kolorowej fotografii o wymiarach 35 mm x 45 mm. Czas oczekiwania na wydanie przez Urząd Miasta Wysoka dowodu osobistego to trzydzieści dni roboczych.

Mapa Urząd Miasta Wysoka

Liczba wyświetleń: 235Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS