Urząd Miasta Zduny – UM w Zdunach

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Zduny – UM w Zdunach

Urząd Miasta Zduny podatek od nieruchomości, Wydział Komunikacji, dowody osobiste. Kontakt do Urzędu Miasta w Zdunach, godziny otwarcia.

Urząd Miasta Zduny dane kontaktowe

W przypadku potrzeby skontaktowania się z instytucją należy wiedzieć, że Urząd Miasta Zduny dane kontaktowe udostępnia na stronie internetowej. Kontakt można uzyskać za pomocą dostępnego numeru telefonu, a także adresu mailowego. Podczas korzystania z kontaktu telefonicznego należy mieć dostęp do potrzebnych dokumentów w razie potrzeby weryfikacji danych.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Zdunach

Urząd Miasto w Zdunach otwarty jest wyłącznie od poniedziałku do piątku w ustalonych godzinach. W soboty oraz niedziele interesanci nie mają możliwość skorzystania z usług, jakie oferuje instytucja. W przypadku wizyty osobistej w placówce warto dokonać wcześniejszej rezerwacji terminu, aby uniknąć niechcianej kolejki.

Kontakt Urząd Miasta Zduny

Adres: Rynek 2, 63-760 Zduny

Telefon: (62) 721 50 01,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Zduny:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 9:00-17:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Zdunach

W Urzędzie Miasta Zduny obywatele mogą załatwić różne sprawy. Istnieje możliwość wyrobienia tam dowodu osobistego, odebrania prawa jazdy, a także złożenia różnych wniosków. Urząd Miasta Zduny umożliwia interesantom dokonanie zameldowania oraz wydaje akty dotyczące zgonu czy urodzenia.

Urząd Miasta Zdun dowód osobisty

Wszystkie formalności, które związane są z dowodem osobistym w Urzędzie Miasta Zdun prowadzi Wydział Spraw Obywatelskich. Aby wyrobić dokument tożsamości, należy złożyć odpowiedni wniosek. Urząd Miasta Zdun dowody osobiste wydaje do trzydziestu dni roboczych, które liczone są od daty złożenia wniosku.

Urząd Miasta Zduny opłata skarbowa

W Urzędzie Miasta Zdun opłata skarbowa powinna zostać uiszczona za wydawanie zaświadczeń, wydawanie zezwolenia, a także za złożenie dokumentu stwierdzającego udzielenie pełnomocnictwa lub prokury. Petent może dokonać opłaty osobiście oraz przelewem na rachunek konta bankowego.

Urząd Miasta Zdun wioski

Zainteresowane osoby mają możliwość składania w Urzędzie Miasta Zdun wniosków drogą elektroniczną. Wszelkie druki do można pobrać z głównej strony internetowej instytucji oraz osobiście złożyć w urzędzie.

Mapa Urząd Miasta Zduny

Liczba wyświetleń: 235Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS