Urząd Miasta Żerków – UM w Żerkowie

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: wielkopolskie

Urząd Miasta Żerków – UM w Żerkowie

Urząd Miasta Żerków kontakt dla interesantów. Informacje na temat wydziałów oraz godzin pracy Urzędu Miejskiego w Żerkowie. Urząd Miasta Żerków telefon.

Urząd Miasta Żerków dane kontaktowe

Oferowany przez Urząd Miasta Żerków telefon jest najszybszym dostępnym kanałem kontaktowym, dzięki któremu zainteresowane osoby mogą natychmiast uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania. Interesanci mają też możliwość skorzystania z poczty elektronicznej. Wybór tego kanału kontaktowego nie gwarantuje jednak natychmiastowej odpowiedzi. Wszystkie dane kontaktowe Urzędu Miasta Żerkowa można znaleźć na głównej stronie internetowej urzędu.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Żerkowie

Przed odbyciem wizyty osobistej w placówce petenci powinni sprawdzić godziny otwarcia Urzędu Miasta w Żerkowie. W soboty oraz niedziele instytucja jest zamknięta. Aby uniknąć niechcianej kolejki, warto wcześniej dokonać rezerwacji terminu wizyty.

Kontakt Urząd Miasta Żerków

Adres: ul. Adama Mickiewicza 5, 63-210 Żerków

Telefon: +48 62 740 30 24,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Żerków:

  • poniedziałek 7:30-16:30
  • wtorek 7:30-15:30
  • środa 7:30-15:30
  • czwartek 7:30-15:30
  • piątek 7:30-14:30

Żerków Urząd Miasta

W mieście Żerków Urząd Miasta prowadzi wiele działań, które dotyczą między innymi utrzymania porządku publicznego, zarządzania infrastrukturą, a także wydawania petentem różnych zgód oraz dokumentów. Urząd Miasta w Żerkowie odpowiedzialny jest za zarządzenie budynkami oraz nieruchomościami. Pracownicy tej instytucji posiadają wysokie kwalifikacje oraz utrzymują kontakt z mieszkańcami.

Urząd Miasta w Żerkowie podatek od nieruchomości

Interesanci miasta Żerkowa zobowiązani są płacić opłaty podatkowe od nieruchomości. Konieczny do zapłaty w instytucji Urząd Miasta w Żerkowie podatek od nieruchomości jest przez mieszkańców, którzy są właścicielami nieruchomości takich jak lokale mieszkaniowe, działki czy domy rodzinne.

Opodatkowaniu podlegają również grunty takie jak lasy oraz obszary rolne. Urząd Miasta w Żerkowa umożliwia interesantom uzyskanie dokumentu, który potwierdza spłatę należności. Jest nim zaświadczenie o niezaleganiu.

Mapa Urząd Miasta Żerków

Liczba wyświetleń: 238Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS