Urząd Miasta Zwierzyniec – UM w Zwierzyńcu

Kategoria: Urząd Miasta

Województwo: lubelskie

Urząd Miasta Zwierzyniec – UM w Zwierzyńcu

Urząd Miasta Zwierzyńca kontakt telefoniczny, e-mail, godziny otwarcia. Urząd Miasta w Zwierzyńcu Wydział Spraw Obywatelskich, Wydział Komunikacji.

Urząd Miasta Zwierzyniec kontakt

Jednostka administracyjna, jaką jest Urząd Miasta Zwierzyniec kontakt z interesantami prowadzi telefonicznie. Numery telefonu podane są do poszczególnych wydziałów, dzięki czemu sprawniej można poprowadzić daną sprawę.

Zainteresowane osoby w celu uzyskania kontaktu z urzędem mogą także przesłać wiadomość na podany adres e-mail. Wiadomość mailowa powinna zawierać dane kontaktowe petenta oraz dokładnie opisaną sprawę. W innym przypadku zostanie ona zignorowana.

Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Zwierzyńcu

Wszystkie sprawy w Urzędzie Miasta Zwierzyńca interesanci mogą załatwić wyłącznie w godzinach otwarcia. Godziny otwarcia Urzędu Miasta w Zwierzyńcu dostępne są dla każdego na stronie internetowej instytucji. Harmonogram godzin z różnych przyczyn może ulec zmianie, dlatego zachęca się przed wizytą osobistą zrealizowanie kontaktu telefonicznego.

Kontakt Urząd Miasta Zwierzyniec

Adres: ul. Rynek 1, Zwierzyniec 22-470

Telefon: +48 84 687 20 11,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Miasta Zwierzyniec:

  • poniedziałek 7:00-15:00
  • wtorek 7:00-15:00
  • środa 7:00-15:00
  • czwartek 7:00-15:00
  • piątek 7:00-15:00

Urząd Miasta w Zwierzyńcu

Instytucja, którą jest Urząd Miasta w Zwierzyńcu prowadzi obsługę mieszkańców w wielu różnych kwestiach. Opiekuje się mieszkańcami, a także realizuje sprawy gospodarcze, kulturalne oraz społeczne. Urząd Miasta Zwierzyniec odpowiedzialny jest za wydawanie dokumentów prawa jazdy, a także dowodów osobistych. Wszystkie czynności wykonywane są przez odpowiednie wydziały wewnętrzne.

Urząd Miasta Zwierzyniec druki

Aktualnie wiele spraw w Urzędzie Miasta Zwierzyńca petenci mogą załatwić w formie elektronicznej. Osoby, które chcą załatwić sprawę osobiście powinni wiedzieć, że Urząd Miasta Zwierzyniec druki do pobrania zamieszcza na głównej stronie internetowej. Każdy interesant posiadający dostęp do internetu może je wydrukować oraz uzupełnione złożyć w instytucji.

Urząd Miasta Zwierzyniec Wydział Spraw Obywatelskich

Zainteresowane osoby, które chcą załatwić sprawy związane z odbiorem dowodu osobistego, powinny wiedzieć, że realizuje to znajdujące się w jednostce Urząd Miasta Zwierzyniec Wydział Spraw Obywatelskich. O wyrobienie tego dokumentu tożsamości mogą ubiegać się osoby podczas wizyty osobistej. Załatwienie tej sprawy drogą elektroniczną niestety nie jest możliwe. Na wydanie dokumentu Urząd Miasta Zwierzyniec ma trzydzieści dni.

Mapa Urząd Miasta Zwierzyniec

Liczba wyświetleń: 130Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS