PUP Braniewo – Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: warmińsko-mazurskie

PUP Braniewo – Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

PUP w Braniewie godziny otwarcia, kontakt, adres, e-mail, numer telefonu. Urząd Pracy Braniewo oferty pracy, staże. Rejestracja bezrobotnych PUP Braniewo.

Braniewo PUP oferty pracy

Urząd Pracy w Braniewie udostępnia informacje na temat aktualnie dostępnych ofert pracy, dostosowanych do różnych potrzeb i kwalifikacji poszukujących zatrudnienia. Udostępnione przez PUP Braniewo oferty pracy znajdują się stronie internetowej. Ogłoszenia które zbiera PUP w Braniewie dotyczą głównie pracy w powiecie.

Dodatkowo w PUP Braniewo można uzyskać stacjonarne wsparcie pracowników. Trzeba jedynie pamiętać aby dokonać wcześniejszej rezerwacji wizyty. Oferty pracy PUP Braniewo stara się na bieżąco aktualizować, a także usuwać te już nieaktualne.

Kursy PUP Braniewo

Osoby zarejestrowane w PUP Braniewo jako bezrobotne, mogą liczyć na bezpłatny udział w kursach. Oferowane przez Urząd Pracy Braniewo kursy są sposobem na zwiększenie kwalifikacji, a co za tym idzie poprawienie swojej pozycji na rynku pracy. Przygotowane przez PUP Braniewo kursy dotyczą różnych dziedzin, o aktualną ofertę należy zapytać bezpośrednio w placówce.

Kontakt Urząd Pracy Braniewo

Adres: ul. Kościuszki 118, 14-500 Braniewo

Telefon: 55 644 32 22,

Email: [email protected]

Godziny otwarcia Urząd Pracy Braniewo:

poniedziałek-piątek 7:30-15:30

PUP w Braniewie

Urząd Pracy Braniewo jest instytucją publiczną, do której w głównej mierze należy minimalizowanie stopy bezrobocia na terenie powiatu. Głównym celem Urzędu Pracy w Braniewie jest udzielanie pomocy osobom bezrobotnym oraz pracodawcom. PUP Braniewo oferuje szeroki zakres usług, takich jak:

  • publikowanie ofert pracy
  • organizacja szkoleń, staży i kursów dla interesantów z Braniewa
  • dofinansowywanie przedsiębiorców działających na terenie Braniewa i powiatu

Urząd Pracy Braniewo kontakt

Kontakt z Urzędem Pracy w Braniewie jest możliwy do uzyskania jedynie w trakcie godzin otwarcia. Placówka jaką jest PUP w Braniewie kontakt oferuje zarówno stacjonarnie, jak i na odległość. Obecnie, głównym sposobem kontaktu z PUP Braniewo jest telefon, instytucja posiada sekretariat i centralę telefoniczną, dzięki czemu można skontaktować się z wybranym urzędnikiem. Każde stanowisko posiada swój własny numer kontaktowy. PUP Braniewo jest również dostępny za pośrednictwem poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość na podany adres mailowy, należy podać dane kontaktowe oraz temat zapytania.

Rejestracja bezrobotnych PUP Braniewo

Status osoby bezrobotnej może być przyznany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Braniewie. Chcąc dokonać rejestracji jako osoba bezrobotna w Powiatowym Urzędzie Pracy w Braniewie zaleca się kontakt z placówką w celu rezerwacji wizyty. Na spotkanie w PUP Braniewo należy zabrać potrzebne dokumenty między innymi:

  • dowód osobisty lub paszport
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • świadectwa pracy
  • certyfikaty z kursów i szkoleń
  • zaświadczenie lekarskie potwierdzające wykluczenie możliwości wykonywania niektórych zawodów

Rejestracja bezrobotnych w PUP Braniewo zazwyczaj realizowana jest podczas jednego spotkania. Formalności mogą się wydłużyć, jeżeli zabraknie któregoś z wymaganych dokumentów. 

Mapa Urząd Pracy Braniewo

Liczba wyświetleń: 418Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS