Urząd Pracy Ełk

PUP Ełk – Powiatowy Urząd Pracy Ełk

Opublikowano:

Kategoria: Urząd Pracy

Województwo: warmińsko-mazurskie

PUP Ełk – Powiatowy Urząd Pracy Ełk

PUP Ełk oferty pracy, staże dla bezrobotnych – aktualne oferty pracy Urząd Pracy Ełk. Bezpośredni kontakt z instytucją, telefon, kontakt PUP Ełk, godziny otwarcia.

PUP Ełk kontakt

W Urzędzie Pracy w Ełku petenci mają możliwość uzyskania kontaktu na odległość z pracownikami wykorzystując różne formy kontaktu. Obecnie PUP Ełk kontakt mailowy prowadzi pod dwoma adresami poczty elektronicznej. Należy pamiętać, że PUP Ełk kontakt mailowy obsługuje jedynie w przypadku gdy zapytanie posiada ogólny temat, a także podpis autora zawierający imię, nazwisko i adres. 

Dodatkowo Urząd Pracy Ełk kontakt telefoniczny prowadzi pod numerem sekretariatu. Dodatkowo stanowiska które prowadzą obsługę interesantów również wyposażone są w telefony z których mogą korzystać petenci.

Adres: ul. Suwalska 38, 19-300 Ełk
E-mail: [email protected] lub [email protected]
Telefon: +48 87 629 02 00, +48 512 084 280, +48 512 280 680, +48 512 306 025, +48 512 511 233

Godziny otwarcia: 7:30-15:30
Godziny przyjmowania interesantów: 7:40-14:00

Urząd Pracy Ełk oferty pracy

Instytucja PUP Ełk oferty pracy gromadzi zarówno stacjonarnie do wglądu dla osób zainteresowanych, jak i online. Dostęp do ofert pracy w Ełku przez Internet jest szczególnie często wykorzystywany przez interesantów. Należy wiedzieć, że w Urząd Pracy Ełk oferty zamieszcza na bieżąco. Te ogłoszenia które straciły ważność są ze strony usuwane.

Warto korzystać z możliwości jakie daje przeglądanie ofert pracy online. Portal posiada funkcję wygodnego filtrowania i sortowania wyników. Dodatkowo dla osób które nie chcą ograniczać się jedynie do miasta Ełk oferty pracy można również wyświetlić  w stosunku do całego kraju lub wybranych jego części.

Urząd Pracy Ełk staże

Na stronie można również odnaleźć oferty stażu. Taka forma aktywizacji zawodowej jest korzystna dla osób które nie posiadają dużego doświadczenia zawodowego. Organizowane przez PUP Ełk staże często finansowane są fundusze z Unii Europejskiej, nie jest to jednak regułą. Aby skorzystać z możliwości odbywania stażu, należy złożyć odpowiedni wniosek do instytucji lub poszukać interesującej oferty na stronie internetowej. Najczęściej staże z Urzędu Pracy w Ełku przeznaczone są dla osób zarejestrowanych w PUP.

Urząd Pracy Ełk rejestracja

Powiatowy Urząd Pracy w Ełku dokonuje rejestracji bezrobotnych we wszystkie dni robocze. Należy pamiętać, że rejestracja bezrobotnych w Ełku możliwa jest również online. Możliwość ta skierowana jest jednak do osób posiadających profil zaufany. Konieczne jest potwierdzenie tożsamości online. Warto również wiedzieć, że w placówce Urzędu Pracy w Grojcu rejestracja bezrobotnych odbywa się w godzinach od 7:40 do 14:00.

PUP Ełk rejestracja bezrobotnych możliwa:

  1. osobiście w siedzibie Urzędu Pracy Ełk (adres: ul. Suwalska 38),
  2. online poprzez portal praca.goc.pl

Liczba wyświetleń: 1075Wyszukaj dodatkowe informacje:

Inne serwisy
  • UBEZPIECZENIA
  • Portal o ZUS